2:40 20/10/2017
דף הבית > אקטואליה וחדשות > שלהי תור הזהב

שלהי תור הזהב

השמאל ואידיאולוגיית הרעל מצופת הדבש מתפוררת לנגד עינינו כמו ערפד שנחשף לאור

זהו. זה הסוף. השקרים, השפה המכובסת, המסרים, הפי.סי, הזעם הקדוש, המוטציה החולנית והממארת של שלטון המיעוט שברוב אורווליניותם נתנו לה את השם של שלטון הרוב. השמאל ואידיאולוגיית הרעל מצופת הדבש מתפוררת לנגד עינינו כמו ערפד שנחשף לאור.

וזה עצוב. עצוב לראות ילד שמבין שאין סנטה. עצוב לראות כשל קוגנטיבי שהופך להיות אידיאולוגיה. עצוב לראות גופות של ערכי שלום, אחווה, זכויות אדם ועוד, מוטלות בצד הדרך אחרי שנעשו בהם מעשים מגונים לפני שנרצחו.

 

"זה הסוף". צילום: אמיר ביטמן
"אידאולוגיית רעל מצופת דבש". צילום: אמיר ביטמן

 

אובמה נחשף במערומיו, מנסה תחת כל עץ רענן להטמיע עוד שקר על כך שתקופת שלטונו היתה מהטובות בהיסטוריה האנושית. אחרי שסירס את האימפריה, רדף את בני הברית ושרף קשרים בכל מקום, הוא יעלם לתוך החור השחור של ההיסטוריה כנשיא הגרוע בתולדות ארה"ב וזה שהביא לתחילת הקץ של האימפריה.

אובמה הביא את המטוטלת לתנועה כל כך חדה שהצד השני שלה הוא איש עסקים קר ובלתי צפוי שאף אחד לא יכול להגיד מה יקרה בתקופת שלטונו. אבל לפחות הוא לא פי.סי מעוות ושקרן שלא מסוגל להוציא מהפה את המילים "טרור מוסלמי".

אירופה נאכלת מבפנים על ידי שנים של רפיסות מחשבתית וערכית, כקונטרה לימים שבהם הגזענות שלטה. מסתבר שהצד השני של שנאת זרים הוא פתיחת רגליים לזרים.

האסלאם אונס את אירופה בברוטליות בכל דרך אפשרית ובכל מקום אפשרי. בשבדיה עלה מספר מקרי האונס ב-1400 אחוז (!!!), רק אסור להגיד שאלו מוסלמים שאונסים את השבדיות.

לפני 600 שנים המוסלמים השתמשו בכוח הזרוע בכדי להשתלט על חלקים נרחבים באירופה. כיום הם משתמשים בסל קליטה נדיב. מהצד השני מפלגות ימין קיצוניות רק מקבלות עוד כוח אל מול גלי הפלישה הערבית. איבדנו את אירופה.

ובישראל, חרחורים אחרונים של עמותות שמאל קיצוני שבשלושים השנים האחרונות עשו כאן כבשלהם. החדירו מסרים, התוו דרך פוליטית לכל הממשלות שבאו, המציאו שפה חדשה, שאלו את השאלות ה"נכונות", השתלטו על מוסדות הכוח בתקשורת, במשפט ובאקדמיה. צועקים "אבל אתם בשלטון כבר 40 שנה" וממשיכים לשלוט בנו בדרכים שונות ומשונות.

למזלנו זה נגמר. העם, כן, זה שניצח בבחירות, מאס בשמאל. מאס ברוע, ברשעות, בגועל. כל מדדי האושר מראים על פריחה בישראל, ורק בשמאל רע ומר.

 

"עצוב לראות גופות של ערכי שלום"
"עצוב לראות גופות של ערכי שלום"

 

אין להם שום יכולת אידיאולוגית לסחוף אחריהם את הציבור הלאומי, האוהב, המאוחד, הטוב.
אין להם יכולת לנצח בבחירות.
אין להם יכולת להשפיע על דעת קהל.
אין להם יכולת לסנן את הפייסבוק.
הציבור יודע מה טוב לו, מה רע, מה נעים ומי מנסה לפגוע בו.
הציבור יהודי, ישראלי, לאומי.

מלחמות המאסף, נגד מדינת ישראל והעם היושב בתוכו, קשות. הרבה נפגעים יש. השמאל הקיצוני הצליח להחדיר את אנשיו לכל שדרת הצבא, הפוליטיקה, המשפט, התרבות והתקשורת.

כולם מדברים את אותה השפה, מצופפים שורות כשנתקפים, ומהללים את ראשיהם. אבל אלו חרחורי הסוף. וכמו ימני אמיתי, אני אופטימי ושמח. אופטימי שזה הסוף, ושמח שזה יגמר.

אור רייכרט

אור רייכרט

אור רייכרט הוא מפיק של פאנל הסטנדאפיסטים "זובור" ואת "קומדיסטאן" - ערב הבמה הפתוחה לסטנדאפיסטים מתחילים ומבקר המסעדות של "שביעי"
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

המהומות בקטלוניה. צילום: רויטרס

לאן פניה של אירופה אחרי המשבר בספרד?

על רקע האיומים בספרד להשתלט על קטלוניה: מחוזות אחרים באיחוד האירופי מחכים בתור כדי לתבוע עצמאות - מיהם? ולמה עכשיו?