יחתום על חדש בבית״ר ירושלים. החלוץ מסיים בסיום העונה את החוזה שלו וקיבל מסרים ברורים מראשי המועדון על ההחלטה להחתימו כבר בשבועות הקרובים. שכטר עצמו לא מתכוון לנהל מו״מ עם קבוצות אחרות והוא יחתום על לשנה עם אופציה לעונה נוספת כאשר החלוץ רוצה לשנתיים לפחות.

איתי שכטר הגיע עם בני בן זקן למסיבת העיתונאים שנערכה אתמול (א’) לקראת מכבי תל אביב הערב, ודיבר על עתידו ועל התנהגות האוהדים: “ברור שאנחנו שומעים את הקהל ואנחנו רוצים אותו איתנו בכל רגע במשחק. לכל מועדון יש רגעים פחות טובים, אבל אנחנו לא יכולים לבוא בטענות לקהל שלנו, אלא להרגיש חייבים להשתפר. יחד נגיע רחוק”.

על מכבי תל אביב: “בבית”ר ירושלים כל משחק הוא משחק גדול. יש לנו קבוצה שמשחקת יחד, יש שחקנים מספיק מנוסים כדי להמשיך את היכולת הזאת”. שכטר נשאל בנוגע לאליפות ואמר בזהירות: “השנה אנחנו יכולים להיות הרבה יותר קרובים לאליפות, אבל כדי להגיע למחזורים האחרונים כשאנחנו  קרובים, צריך להסתכל משחק אחרי משחק. אנחנו צריכים להתקדם ממשחק למשחק, יש לנו משחק סופר קשה, אנשים טיפה מתבלבלים, כי למכבי תל אביב יש אולי את הסגל הכי טוב בארץ והם תמיד מסוכנים. כמו כל קבוצה הייתה להם תקופה פחות טובה, אבל ראינו בשני המשחקים האחרונים שהם מצוינים וזה יהיה משחק סופר קשה”.

שכטר, משחקני הרכש הטובים בקבוצה, אמר בנוגע לעתידו: “אני מאושר בבית”ר ורואים את זה גם במגרש. בכל אימון ובכל משחק אני נהנה, אני מאוד מקווה ומאוד אשמח להמשיך בבית”ר ירושלים. אנחנו אמורים להיפגש באמצע השבוע ואני מקווה שדברים יסתדרו, כי אני נהנה מכל רגע כאן. אין כמו בית”ר, ואני מקווה מאוד שהדברים יסתדרו במשא ומתן. הלוואי שאוכל לפרוש בבית”ר ירושלים”.

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.