התובעת שירה רבן. צילום מסך מתוך חדשות 2
התובעת שירה רבן. צילום מסך מתוך חדשות 2
בית הדין לעבודה דורש משירה רבן העובדת לשעבר במעון ראש הממשלה לתקן את תביעתה נגד רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו. בהחלטת בית הדין לעבודה שניתנה היום (שלישי) נכתב כי שרה נתניהו תישאר לפי שעה כנתבעת בהליך, למרות בקשתו של עורך הדין יוסי כהן להותיר את נתניהו מחוץ לו. "עו"ד כהן רשאי לבקש את מחיקת הגב' נתניהו על ידי הגשת בקשה מתאימה מלווה בתצהיר ובהתאם יינתנו הוראות", נכתב בתשובת השופט – כך שהחלטה סופית בעניין טרם ניתנה.
עם זאת החליט בית המשפט לדרוש את תיקון כתב התביעה בתוך 21 יום, מפני שמופיעים בו חלקים רבים אשר אינם רלוונטיים להליך. "כתב התביעה שהוגש כולל בתוכו תיאורים ארוכים ומפורטים שאינם נדרשים להליך", נכתב. נשיא בית הדין אייל אברהמי קבע כי על בא כוחה של שירה רבן לתקן את כתב התביעה, ולהשמיט את החלקים "שאינם רלוונטיים לצורך ההליך המשפטי שלפנינו".
שרה נתניהו, צילום: יונתן זינדל, פלאש 90
שרה נתניהו, צילום: יונתן זינדל, פלאש 90
מוקדם יותר השבוע פורסם כי עורך הדין אורן גרוס המייצג את עובדת בית ראש הממשלה לשעבר שירה רבן בתביעתה נגד רעיית ראש הממשלה  החזיק בעבר במשך תקופות ארוכות בתפקידים בכירים בעיתון "ידיעות אחרונות". 
בריאיון שהעניקה רבן ל'החדשות' במוצאי שבת, טענה כי סבלה מיחס עוין בזמן שעבדה תחת השגחתה של הגברת נתניהו: "ברחתי כל עוד נפשי בי", סיפרה על סיום העסקתה. כמו כן סיפרה העובדת לשעבר כי רעיית רה"מ כינתה אותה: "גוש של כלום".מטעם עו"ד יוסי כהן המייצג את שרה נתניהו בתביעה נמסר כי הריאיון אותו העניקה רבן הינו "ניסיון פסול נוסף להטות משפט ולהשפיע על בית המשפט בתביעה שהיא כולה תקשורתית ופוליטית". "אנו בטוחים שהאמת תנצח והצדק יצא לאור", אמר כהן.

 

אלירן טל
כתב בדסק המדיני של ערוץ 20