תהליכי נועדו על מנת להעלות את ערך הנכס, לאפשר איכות חיים טובה יותר, ולהקנות רמת חיים נוחה יותר במבנה. אם אתם נמצאים לקראת השיפוץ וזאת על מנת ליהנות מכל היתרונות שמקנה שיפוץ זה, רצוי שתשימו לב לכמה דברים בעת זמן הבנייה והשיפוצים.

שיפוץ דירה: 6 דברים שחשוב לשים אליהם לב

אם אתם רוצים להתחיל בתהליכים למען יישום והנעת השיפוץ קדימה, יש לשים לב אל 6 דגשים חשובים בעת התהליך:

תכנון נכון – כדי להוציא לפועל שיפוץ בצורה מיטבית – חשוב בתחילה לשכור שירותים של מהנדס על מנת שזה יבצע עבורכם תכנון נכון ויעיל של הפעולות שיתבצעו בדירה שלכם. כיום באמצעות חברות בנייה מקצועיות אשר מספקות מהנדסים, קונסטרקטורים, כמו גם אדריכלים ומעצבי פנים מוכשרים: ניתן לבצע תכנון נכון של שיפוץ הדירה ובכלל להתחיל בתהליכי השיפוצים בקלות ובמהירות.

קבלת אישורי בנייה – חשוב לפני שמתחילים לשפץ את המבנה לקבל את אישורי הבנייה הנחוצים מן הרשויות המקומיות. בנוסף לאישורים מסוג זה אשר ניתנים לאחר הצגת תכניות מקצועיות ושרטוטים של שיפוץ  דירה, יש לקבל הסכמה של 70 אחוזים מדיירי הבניין למען התחלת השיפוצים, תוך ציון דד ליין וזמני עבודה צפויים. את חתימות השכנים, את הניירות והטפסים כמו גם תכניות הבנייה הדרושות, יש להציג לעירייה או למועצה באזור המגורים שלכם.

בחירת קבלן שיפוצים –אנו ממליצים לבחור בחברת אבן חושן שיפוץ דירה המתמחה בשיפוץ דירות כעת יש לבחור קבלן שיפוצים אשר יבצע עבורכם את עבודות הבנייה ואת שיפוץ הדירה. בחרו קבלן רשום אשר רשום בפנקס הקבלנים – מה שמעיד על כך שמדובר באיש מקצוע מנוסה שלמד את התחום, כמו גם כזה שיש לו ניסיון של 5 שנים לפחות בתחום הבנייה והשיפוצים.

חתימה על חוזה – התחילו את עבודות השיפוץ רק לאחר חתימה על חוזה מסודר עם הקבלן והסדרת תנאי התשלום, זמני העבודה, כמו גם ביטוח אחריות מקצועיות ושאר דגשים שיש לשים אליהם לב בעת השיפוץ. אם תרצו לבטח את עצמכם בצורה טובה, תוכלו לבחור עורך דין המתמחה בתחום הנדל"ן שיוכל לסקור את החוזה ולבדוק כי אין בו "מוקשים" שעלולים לגרום לתהליכי הבנייה להתעכב או לא להתקיים כלל.

תשלום בשלבים – בחרו בתשלום לקבלן בשיטת "השלבים". באמצעות שיטה זאת יכולים הלקוחות אשר משפצים את ביתם לשלם לקבלן עבור כל עבודה שנעשית במבנה בנפרד ובשלבים, כך שבסיכום עם הקבלן התשלום יתבצע לאחר עמידה ביעדים, תוך מתן תשומת לב לסיום כל שלב ושלב. בכך תוכלו להבטיח כי עבודת השיפוצים תתרחש במלואה.

בחירת חומרים – לבסוף חשוב לבחור חומרים מתאימים עבור שיפוץ דירה. בחרו בחומרים איכותיים, ידידותיים לסביבה וכאלה שנחשבים מתאימים לשלל פעולות המתבצעות במבנה.

לכניסה לאתר החברה אבן חושן שיפוץ דירה, לחצו כאןעשו את כל אלה, ותוכלו כבר עכשיו להתחיל בתהליך שיפוץ דירה פרודוקטיבי, איכותי ומושלם!

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.