דף הבית > אקטואליה וחדשות > בארץ > שיבושים בנתב"ג: "העובדים לקחו את הנוסעים כבני ערובה"

שיבושים בנתב"ג: "העובדים לקחו את הנוסעים כבני ערובה"

עיכובים בפריקת המזוודות, הורדת הנוסעים, ועיכובי טיסות בשל מחאת עובדים שלא התייצבו למשמרתם. "אנחנו דחוסים בחדר חשוך ומחכים שיתנו לנו לעלות לטיסה"

צילום: אריאל וויטמן
צילום: אריאל וויטמן

 

בשל מחאת עובדים בנתב"ג: עיכובים בפריקת המזוודות והורדת הנוסעים, כאשר נכון לעכשיו לפחות 10 טיסות מעוכבות. ברשות שדות התעופה מוסרים כי הפער יצומצם עם הגעת משמרת הבוקר של עובדי נמל התעופה.

השיבושים נובעים בשל אי התייצבותם לעבודה של מספר עובדים זמניים שהועסקו לצורך תגבור בתקופת החגים העמוסה. העובדים הזמניים קיבלו מכתבי שימוע לפני פיטורים, ותשעה מהם לא התייצבו למשמרתם מה ששיבש את שרשרת קבלת המטען מהמטוסים.

כתוצאה מכך, המונים ממתינים למזוודות ורבים מהנוסעים והתיירים סיפרו כי נאלצו להמתין שעות עד לקבלת המטען. "תשעה עובדים לא הגיעו לעבודה, דבר ששיבש את פריקת המזוודות. נכון לעכשיו אף עובד לא פוטר", נמסר מהנהלת נתב"ג.

אריאל וויטמן, שהתעכב זמן רב בעקבות השיבושים, סיפר: "העובדים בנתב"ג החליטו לשבות ופשוט לקחו את כולנו הנוסעים כבני ערובה. יש פה נשים מבוגרות, ילדים קטנים ונוסעים חולים. אנשים הולכים לפספס טיסות המשך. כולנו דחוסים בתוך חדר חשוך ומחכים שיתנו לנו לעלות לטיסה. זה פשוט בושה שעובדים באופן פתאומי שובתים ופשוט משבשים לאנשים את החיים בצורה כזו. איך אין להם בושה להתנהג כך?".

ניר מועלם

ניר מועלם

עורך תוכן, ערוץ 20.
ניר מועלם

אולי יעניין אותך גם

"70 כלבי הגנה ביהודה ושומרון": הכירו את יחידת הכלבנים הארצית

יחידת הכלבנים לישראל הוקמה במהלך האינתיפאדה השנייה על רקע פיגועי החדירות לישובים. מפקד היחידה: "היחידה פועלת בשלושה תחומים עיקריים: ביטחון, הצלה ואיתור נעדרים"