מתוך 'לפני כולם', א'-ה' ב-19:30

במוצאי הקרובה, ה-15 ביולי, צפויה להופיע בישראל גאנס אנדרוזס בפארק הירקון בתל אביב .בהופעה זו תנעל את מסע ההופעות האירופי של ענקית הרוק, האחראית על פס הקול של שנות ה-90 עם הלהיטים Paradise City, Sweet Child O' Mine וכמובן Knockin On Heavens Door, שאפילו זכה לקאבר ישראלי מהצנחן המזמר- מאיר אריאל ז"ל.

למעלה מ-61 אלף כרטיסים נמכרו להופעה, השערים ייפתחו כבר בשעה 17:00 והלהקה לא תעלה לפני השעה 20:00. השבת לעומת זאת תצא ב-20:26. אם אתם שומרים מסורת ולא מעוניינים לפספס את ההופעה- הנה פתרון עבורכם.

בשל אילוצי לו"ז, הדרך הנוחה והפשוטה ביותר היא לבלות את השבת באיזור הפארק. זו יכולה להיות הזדמנות נהדרת לקיים שבת מעט אורבנית ושונה, תוך ביקור בנמל ביום שישי ששופע אטרקציות בסופי השבוע. ולענייננו – הכל עניין של מחיר ועד כמה חשובים לכם הפינוקים. המלונות המוזלים ודירות הנופש הפזורים ברדיוס של עד 500 מטרים מהפארק אזלו.

גאנז אנד רוזס בהופעה. צילום: Ed Vil
בהופעה. צילום: Ed Vil

עם זאת, אם מתרחקים מעט למרחק הליכה שנחשב בגדר הסביר (עד 2 ק"מ) , ניתן למצוא דירות בעלות של החל מ-530 ש"ח ללינה בסמוך למופע. כך למשל באתר השוואת בתי המלון הוטלס קומביין מפורסמות דירות בצפון תל אביב, מרחק של 1.8 ק"מ מפארק הירקון ב-532 שקלים בלבד, מיום שישי ועד לראשון בבוקר. מי שלא מוכן 'להתכלב' וירצה להתארח במלון, ייאלץ להיפרד מלא פחות מ-1,300 ש"ח לאותו הלילה.

כאמור השבת יוצאת באפיק ת"א ב-20:26 והלהקה תעלה על הבמה סביבות השעה שמונה, אך אין צורך להתרגש. הלהקה הודיעה לאחרונה כי ההופעה תיארך לא פחות מ-3.5 שעות, ככה שגם אם מגיעים באיחור קל עדיין אפשר להינות מהופעה ארוכה מאד ביחס להופעות חוץ שמגיעות לישראל.

ההופעה במוצ"ש תהיה הופעתה השנייה של הלהקה בהרכבה ה(כמעט)מקורי, והשלישית בסך הכול בישראל. הפעם הראשונה שהם הופיעו בישראל הייתה במאי 1993, שנות הזוהר של הלהקה, שם הם כבר נחשבו להרכב הרוק הגדול בעולם.:עוד באותו נושא