צילום: צ'יק צ'ק ג'וק

 

מדוע יש לרסס את הבית נגד פרעושים וכיצד נזהה אותם?

פרעושים הם מזיקים מטרידים במיוחד ומאוד חמקמקים אשר חיים לרוב על גופם של יונקים בסביבת האדם, לרבות כלבים וחתולים. סימן ההיכר שלהם הוא הרגליים הארוכות (שלא נראות לרוב על ידי עין אנושית) וכן, גופם הפחוס. במקרים נדירים מאוד של נגיעות גבוהה על בעלי חיים, מספרים כי ניתן לראות את הפרעושים קופצים באוויר מחיה אחת לאחרת.

אנשים שנוהגים לטפח כראוי את חיות המחמד שלהם ואף כאלה שלא מגדלים חיות מחמד, חושבים בטעות כי אין להם ממה לחשוש בכל הקשור לפרעושים. עם זאת, חשוב לציין כאמור, שהם חיים גם על בעלי חיים הנמצאים בסביבתו של האדם ולכן, נוכל להיעקץ מהם גם על ידי חתולי רחוב החיים מתחת לבניין, הליכה על הדשא ועוד.

רובנו לא מומחים בתחום ולכן יהיה לנו קשה לזהות ממבט ראשון את ההבדלים בין העקיצות השונות, מה גם שחלקנו רגישים יותר\פחות, דבר שגורם לעורנו להגיב שונה לכל עקיצה ועקיצה. לכן, סימן ההיכר הראשון של עקיצות פרעושים הוא המיקום: אצל מבוגרים לרוב, העקיצות יהיו באזור הרגליים. אצל ילדים, ייתכן וגבוה יותר.

צילום: צ'יק צ'ק ג'וק

ריסוס נגד פרעושים

בשונה מריסוס נגד מזיקים אחרים, נדגיש כבר עכשיו כי הריסוס נגד פרעושים צריך להיות בתדירות גבוהה יותר, יחסית למזיקים אחרים. במלים אחרות, אם הדברת ג'וקים יעילה יכולה להיות יעילה לתקופה של אפילו שנה, הדברת פשפשים יעילה רק לחודשים מעטים. קחו זאת בחשבון, בבואכם לבחור חומר הדברה יעיל. שנית, כמעט כל משימת הדברה ובייחוד כאשר מדובר בהדברה עצמית, צריכה להיעשות בעזרת חומר הדברה ירוק שאינו רעיל.

ריסוס עצמי ירוק בעזרת צ'יק צ'ק ג'וק

אנו משתדלים לספק ללקוחותינו טווח רחב של אפשרויות הדברה וביניהם, גם חומר הדברה עצמי. חומר ההדברה שלנו ירוק ושווה ערך לחומר מקצועי של מדבירים. כל לקוח הפונה אלינו מקבל גם הדרכה לגבי אופן השימוש בריסוס, כך שתהיו בטוחים שלא תקבלו רק את החומר הנכון, אלא גם את ההדרכה המתאימה.

לשאלות נוספות אנו זמינים עבורכם באתר או בטלפון, אז פשוט צרו אתנו קשר.

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20