בישראל הגישה עתירה נגד עיריית עפולה בתואנה כי היא מארגנת יום בילוי לחרדים בהפרדה בין גברים לנשים, דבר הנוגד את הוראת המשנה ליועץ

לבית המשפט בנצרת הגישו היום (רביעי) עתירה מטעם 'שדולת הנשים בישראל' כנגד הופעה המיועדת לציבור החרדי של הזמר החסידי מוטי שטיינמץ ושל הזמר חיים ישראל, בפארק העירוני של עפולה.

עיריית עפולה אישרה יום כיף ב'בין הזמנים' לציבור החרדי, כאשר מלבד ההופעה המוזיקלית של הזמרים מוטי שטיינמץ וחיים ישראל, במקום יהיו גם מתנפחים לילדים ושלל פעילויות, כאשר כל הפעילות אמורה להתקיים בהפרדה מוחלטת בין נשים לגברים כפי המקובל במגזר החרדי.

האירוע כאמור, אמור להתקיים בפארק העירוני של עפולה, ואף אושר ע"י עיריית עפולה ועתידים להשתתף בו ראש עיריית עפולה ובכירים נוספים.

ההדרה וההפלייה של הציבור הדתי והחרדי התחילה לאחרונה בהוראתה של דינה זילבר,  המשנה ליועץ המשפטי שנטלה לעצמה סמכות לפסול באופן גורף אירועים ציבוריים המתקיימים בהפרדה.  מאז החלטתה של זילבר נפסלו כבר אירועי תרבות רבים ובין היתר בוטלו במות נפרדות ביום העצמאות בחלק מן הערים.
 בחסות החלטתה של זילבר ארגוני השמאל ממשיכים בהסתה נגד הציבור הדתי והחרדי ואמונתו בתורה ובמסורת ישראל וכן נמשכת הדרת נשים דתיות וחרדיות.

אלדר ממן

אלדר ממן


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.