דף הבית > אקטואליה וחדשות > שוברים שתיקה: "מי שפוגע בחיילי צה"ל זו ממשלת נתניהו"

שוברים שתיקה: "מי שפוגע בחיילי צה"ל זו ממשלת נתניהו"

בארגון השמאל הקיצוני תוקפים בחריפות את רה"מ על רקע ההחלטה להקים ועדת חקירה פרלמנטרית לבדיקת מימון של מדינות זרות ארגונים הפועלים נגד צה"ל

"מי שפוגע בחיילי צה"ל זו ממשלת נתניהו – ששולחת את חיילי צה״ל לכיבוש לשלוט במיליוני בני אדם": כך הגיבו הערב (ראשון) בארגון השמאל הקיצוני 'שוברים שתיקה' להודעתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו כי בכוונתו להקים ועדת חקירה פרלמנטרית שתבדוק מימון של מדינות זרות לארגונים שפועלים נגד חייל צה"ל.

"הסתה ורדיפה הם מפלטו של ראש ממשלה כושל תחת חקירות פליליות", נכתב בהודעה מטעם 'שוברים שתיקה', "מי שפוגע בחיילי צה"ל זו ממשלת נתניהו בעצמה ששולחת את חיילי צה״ל לכיבוש לשלוט במיליוני בני אדם רק כדי שמפעל ההתנחלויות ימשיך לשגשג והמתנחלים ימשיכו לתמוך בה".

יו"ר שוברים שתיקה אבנר גבריהו. צילום: quique kierszenbaum
יו"ר שוברים שתיקה אבנר גבריהו. צילום: quique kierszenbaum

עוד נמסר מטעם ארגון השמאל הקיצוני: "אם נתניהו מעוניין בוועדת חקירה פרלמנטרית שיתחיל בוועדה שתחקור איך הוא פוגע ומקריב את הנכסים הביטחוניים, הדיפלומטיים והדמוקרטים של ישראל על מזבח הישרדותו הפוליטית".

מנכ"ל 'שוברים שתיקה' אבנר גבריהו אמר: "לא ייאמן שנתניהו מעיז לדבר על מימון זר בנאום מול אוונגליסטים ממדינות זרות, שמאמינים במלחמת גוג ומגוג ושמממנים את הקמפיינים שלו ואת פעילות עמותות הימין".

רה"מ בנימין נתניהו. צילום: פלאש 90
רה"מ בנימין נתניהו. צילום: פלאש 90

ראש הממשלה מסר הערב את ההודעה במהלך כנס תקשורת נוצרית במוזיאון ישראל בירושלים: "אין צבא יותר מוסרי מצה"ל, זאת עובדה, ולכן החלטנו היום החלטה חשובה להקים ועדת חקירה פרלמנטרית לבדיקת נושא המימון של מדינות זרות לארגונים שפועלים נגד חייל צה"ל", אמר נתניהו, "אנחנו נשים לזה סוף. החיילים שלנו שומרים עלינו ואנחנו נשמור עליהם".

עדי דניאל

עדי דניאל

עורכת חדשות באתר ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

פיגוע אבנים: מחבלים פצעו יהודי ליד כרם רעים

סוכנות TPS: יהודים הותקפו ע"י ערבים בחרבת נעלין שליד כרם רעים בגוש טלמונים. אחד מהם נפצע בראשו באורח קל ומטופל במקום ע"י כח צבאי ומד"א