No Tag To Print

צילום: אוון אל-אמין, שאטרסטוק

לראשונה מאז שחלה: נשיא ארה"ב השתתף בעצרת בחירות

רופאו של טראמפ: "הוא אובחן כשלילי לנגיף הקורונה"

נשיא ארה"ב דונאלד טראמפ קיים לראשונה מאז שנדבק בקורונה עצרת בחירות בעיר סנפורד שבמדינת המפתח פלורידה. הנשיא אמר הלילה (שלישי) לאלפי תומכיו שהשתתפו בעצרת כי הוא חש מצויין. עוד אמר טראמפ כי "זה נהדר לחזור למדינת מולדתי, פלורידה ולחזור רשמית למסלול הקמפיין, אני כל כך מלא מרץ מתפילותיכם".

כשהוא יורד ממטוסו בשדה התעופה סנפורד פלורידה, היישר לקהל של עשרות אלפי תומכים שהמתין לו שעות רבות, הנשיא טראמפ במלוא העוצמה, בנאום של שעה ללא הפסקה, צוחק ומשתף את הקהל, נראה בריא וחיוני, כאילו ולא עבר תקופת החלמה מנגיף הקורונה.
הנשיא פנה לקהל ואמר "נהדר לחזור למדינת האם שלי פלורידה ולחזור באופן רשמי למסלול הקמפיין, אני מלא אנרגיות מהתפילות שלכם ומלא בענווה מהתמיכה שלכם, אני נחוש לסיים את מה שהתחלנו ולהפוך את אמריקה לגדולה יותר מאי פעם…הם אומרים שאני חסין לנגיף, אני מרגיש כל כך חזק, אני אנשק את כל אחד בקהל הזה".
עוד הוסיף: "אני שולח את תנחומינו מפה לכל בני המשפחה שאיבדו את יקיריהם, גם אני איבדתי חברים", אמר הנשיא.

הנשיא הודה לצוות הרפואי בבית החולים "וולטר ריד" והתחייב לתת לאזרחי ארה"ב בדיוק את אותו הטיפול ואותן תרופות שהוא זכה לקבל.
המסר של הנשיא טראמפ כשדיבר על נגיף הקורונה: "זה מסוכן, אבל אתה חייב לצאת החוצה…אני לא אהיה כלוא במרתף", כעקיצה לגו' ביידן שעד לא ממזמן שהה במשך חודשים במרתף ביתו והקשר שלו עם הסובב היה בשיחות זום בלבד.
לפני העצרת, רופאו האישי של הנשיא טראמפ, ד"ר שון קונלי, פרסם עדכון על בריאותו של הנשיא וקבע כי הנשיא "אינו מדבק אחרים".

הנשיא הוסיף ואמר: "מה שאני עשיתי ב-47 חודשים ביידן עשה במשך 47 שנים, גו' ביידן דוחף לסדר יום הכי שמאל קיצוני שהוצג אי פעם על ידי מועמד לנשיאות".
הנשיא אמר, כי במשך שנים ניסה ג'ו ביידן לקצץ בביטוח הלאומי ובתוכנית הבריאות והוסיף כי "כל עוד אני נשיא שלכם, אף אחד לא ייגע בתוכנית הבריאות או בביטוח הלאומי שלכם".

כמו כן, הוא דיבר על זכות של כל הורה לבחור את בית הספר לילדיו, על חשיבות התמיכה במשטרה ובית המשפט העליון.
הנשיא הדגיש: אנחנו נשמור על חירות הדת, חופש הביטוי והזכות לשאת נשק.
לתשואות הקהל, סיפר הנשיא שהעביר את שגרירות ארה"ב לירושלים על אף אזהרות מנהיגי העולם והכיר ברמת הגולן: "במקום מלחמה אינסופית, אנחנו מקדמים שלום במזרח התיכון".

הנשיא האיץ בבוחרים לצאת להצביע, "בני משפחה, שכנים וחברים חייבים להצביע, ננצח בפלורידה, באריזונה ,נאבאדה, צפון קרוליינה וכנראה שגם בפנסילבניה", כך אמר.
הישראלי גו' זבולוני המתגורר במיאמי פלורידה והוא דוגמא ומופת לעשייה ללא לאות למען מדינת ישראל, הוזמן ע"י הקמפיין של טראמפ להיות אורח כבוד ולהציג את רכב הלמבורגיני שלו המעוטר בדמותו של הנשיא טראמפ, הרכב הוצג לצד מטוס ה f-14 המפורסם מהסרט של טום קרוז "טופ גן".

הנשיא טראמפ אמר היום לאנשי הקמפיין שלו שהוא מוכן לצאת לדרך וביקש לקיים כל יום עצרות בחירות, מעתה ועד יום הבחירות, ג'ייסון מילר, יועץ בכיר בקמפיין טראמפ אמר לעיתונאים, שאכן קצב האירועים יגבר, ככל שנתקרב למועד הבחירות.
השבוע אמורות להתקיים עצרות בחירות בהשתתפות הנשיא, בגרינוויל צפון קרוליינה, וג'ונסטאון פנסילבניה.

ד"ר שון קונלי, רופאו האישי של טראמפ, בישר כי הנשיא יצא שלילי לקורונה בבדיקות שנערכו מספר ימים ברציפות: "בנוגע לבדיקות הקורונה האחרונות של הנשיא, אני יכול לעדכן אתכם שהוא נבדק ויצא שלילי מספר ימים רצופים".

 

It is not Android