תנועת חזון חושפת היום (ב') כי הרשת החברתית טוויטר חסמה לאחרונה מספר רב של חשבונות משתמש ברשת השייכים לארגונים שונים הפועלים לחיזוק הזהות היהודית במדינה בינהם את חשבון הטוייטר של תנועת חזון.

כמו כן חסמה טוויטר חשבונות משתמש גם של אנשים פרטיים המזוהים אף הם עם הזרם החרדי לאומי ופעילים בדרכים שונות בתחום הזהות היהודית. בין החשבונות שהוסרו ניתן למצוא כאמור את דף הטוויטר של תנועת חזון הפעילה בין היתר בנושא המאבק בהשתלטות הרפורמית על הכותל. מרכז ליב"ה הפעיל בנושא חיזוק המשפחה ותחומים נוספים. חשבון נוסף שנחסם הוא של עו"ד אלדד רבינוביץ' מי שהיה מספר 2 ברשימת נועם בבחירות לכנסת ה-22 אשר היינו פעיל ציבורי בתחום הזהות היהודית.

מתוך טוויטר

דף טוויטר נוסף בשם 'דיפסטייט' בו פורסמו תכנים שונים הנוגעים להשתלטות ארגוני שמאל על מערכות בישראל נחסם אף הוא. מתנועת 'חזון' אשר דף הטוויטר שלה נמחק לצמיתות על ידי הרשת החברתית נמסר בתגובה כי "קיבלנו בתדהמה את ההחלטה לחסום את עמוד הטוויטר של התנועה. מדובר בפגיעה קשה בחופש הביטוי ובסתימת פיות של התנועה יחד עם עוד ארגונים ואנשים הפועלים למען שלומי אמוני ישראל. זו לא דמוקרטיה. זו עוד עדות להשתלטות ארגונים פרוגרסיביים על השיח הציבורי במדינת ישראל".

תנועת חזון, דיפסטייט-IL, חשבון שעוסק בממשלת העומק, שלטון הפקידים והשתלטות השמאל, 'בר אילן. זו לא באמת אקדמיה', 'המתקן', חשבון שמגיב תגובות הומוריסטיות בסגנון ימני, מפגלת נעם, מרכז ליב"ה, 'פייק רון חולדאי' – חשבון הומוריסטי שמעלה ציוצים שקשורים לראש עיריית תל-אביב, ועוד


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.