No Tag To Print

אושרי גבאי, צילום: יח"צ
אושרי גבאי מלונות, צילום: יח"צ

רשת המלונות BE של אושרי גבאי איך הכול התחיל

ישראלים רבים נוהגים לפקוד את אילת. העיר הדרומית הינה פופולארית ביותר ומגיעים אליה תיירים מכל רחבי העולם. מה שמושך את המבקרים הרבים הם מספר גורמי מפתח אשר לא ניתן למצוא באף עיר אחרת

ישראלים רבים נוהגים לפקוד את אילת. העיר הדרומית הינה פופולארית ביותר ומגיעים אליה תיירים מכל רחבי העולם. מה שמושך את המבקרים הרבים הם מספר גורמי מפתח אשר לא ניתן למצוא באף עיר אחרת. החל מהשמש שזורחת בכל ימות השנה ומפזרת חום ונעימות, וכלה בעשרות אטרקציות ייחודיות, שפע של בתי מלון מפנקים ואווירה שלא מוצאים בשום מקום אחר. ברחבי העיר ממוקמים מלונות, רבים מהם על חוף הים וחלקם במקומות מרכזיים שונים.

לעיתים מדובר במלונות ותיקים מאוד אשר נבנו לפני שנים רבות וממשיכים לשרת עשרות מאלפי מבקרים שמגיעים, במקרים אחרים מדובר במלון שבעבר היה מאוד פופולארי אך ברבות השנים הוא החל לדעוך והפך לפחות מבוקש. אושרי גבאי הוא יזם ואיש בעל חזון אשר החליט להפיח רוח חיים במלונות מקרטעים ולהפוך אותם למוקד משיכה מחודש.

צמיחה מחודשת

רשת המלונות BE החלה למעשה בבית מלון אחד אשר שופץ וחודש והפך לפנינת חמד של ממש. לאחר ההצלחה הכבירה הזו ניתן היה להניח שהתהליך ימשך ובתי מלון נוספים ימצאו את עצמם לובשים גלימה חדשה ומשנים את אופיים לצעיר יותר ומתאים יותר ימינו אנו. בתי מלון אשר בוודאי היו שוקעים עמוק אל תוך האפרוריות הפכו למבוקשים ביותר והעלו עוד יותר את קרנה של העיר אילת.

לאחר ששיפוץ המלון הראשון הוכיח שמדובר בהצלחה הוחלט לאתר מלונות נוספים בעיר והרשת החלה לרקות עור וגידים. מאחר והעיר שורצת במלונות רבים ניתן היה די בקלות לאבחן את אלו המנומנמים יותר ולהעניק להם הזדמנות לחזור לתקופת הזוהר שלהם. ההתאמה לקהל יעד חדש, העיצוב המהודר, האיכותי והעכשווי הביא באופן מידי לעליה גדולה בהזמנות, ותפוסת המלונות עלתה באחוזים ניכרים.

אושרי גבאי, צילום: יח"צ
אושרי גבאי, צילום: יח"צ

רוחות של שינוי

את כל המהלך הנפלא הזה הוביל איש בעסקים והיזם אושרי גבאי אשר השכיל להבין מה צריך לעשות והחל לפעול במלוא המרץ על מנת לשפר את מצבה של העיר אילת. תושבים רבים מהאזור מצאו פרנסה במלונות המחודשים וסביב המלונות התפתחו עסקים רבים שהביאו לתנופה כלכלית בעיר הדרומית.

כיום רשת BE מונה שלושה בתי מלון באילת והיד עוד נטויה. ברחבי הארץ הוקמו מתחמים דומים אשר כל תפקידם הינו להביא אושר לאנשים ולמבקרים הרבים. המוטו של החברה הוא שלכל אדם מגיע לנפוש וליהנות ללא קשר למוצאו, מצבו הכלכלי או מצבו המשפחתי. לכן כל אחד מבתי המלון בעיר מתאים לקהל יעד מסוים. לדוגמה BE סנטר אשר מושך אליו בעיקר תיירים שמחפשים חופשה אקסקלוסיבית עם נוף מדהים ומפנק.

נופים קסומים

אין כל סיבה להסתפק במלונות סבירים כאשר ניתן לבלות במלון ברמה גבוהה אשר מספק את כל מנעמי החיים הטובים ולא מתפשר על האיכות. מניסיונם של מבקרים רבים ניתן ללמוד שההנאה היא אין סופית וכל מי שהה באחד מהמלונות יחזור אליו ללא ספק גם בשנה הבאה. הנוף המיוחד של העיר אילת משלב בין הרי אילת הגבוהים שמשתלבים בגוונים חומים בקרני השמש המשתנות. ים סוף בגוון כחלחל ירקרק מהווה השלמה דרמטית, בוהק וקורץ אל עבר העיר.

ברחבי אילת ישנן עשרות אטרקציות מדהימות אשר מתאימות לכל קשת הגילאים ויכולות למלא ימים שלמים של הנאה. הטיילת הנקייה מלאה בחנויות ודוכנים וכל זה במרחק גיחה מהמלון המפנק. פיתוחה של העיר קשור קשר הדוק בבתי המלון שלה. כל בית מלון מביא אתו עובדים רבים ודואג לפרנסתם של אנשים רבים. בנוסף כמו פטריות לאחר הגשם צצים עסקים רבים אשר לא היו קמים ללא אותו מלון.

בכל רחבי הארץ

כאשר רשת מלונות מצליחה כל כך אז מובן מאליו שבתי מלון נוספים יוקמו במקומות נוספים ברחבי הארץ. מלונות מגוונים רק יהפכו את הרשת לחזקה וכדאית יותר בעבור המבקרים הרבים. אמנם לכל מלון יש את האופי שלו ואת הייחודיות שלו, אך בגדול כרשת היא שומרת על צביון מסוים אשר כולל בתוכו ערכים של נופש, הנאה ופינוק לכולם. ברחבי הארץ ישנם מלונות רבים אשר רק ממתינים לתורם להפוך לדבר הבא. כאשר מדובר באנשי מקצוע, אין ספק שכל מלון רדום יהפוך במהרה למוקד התעניינות של אנשים רבים.

בתור יזם ואיש עסקים הבין אושרי גבאי שלא חייבים לבנות מלון מהיסודות. ניתן בקלות לקחת את המבנה כמו שהוא ולערוך בו שינויים אשר יתאימו אותו לקהל חדש, צעיר וסקרן. וכאשר הקהל מרוצה אז ההצלחה היא בטוחה. רשת המלונות BE היא בהחלט סוג של הצלחה. וללא ספק עוד נשמע עליה הרבה בזמן הקרוב. רשתות רבות מתאפיינות סטנדרט קבוע אשר מוקפד בכל מלונות הרשת. גם כאן מדובר על הקפדה של הפרטים הקטנים ושימוש בחומרי גלם איכותיים בלבד במהלך הבניה והשיפוץ.

אושרי גבאי עומד מאחורי עשרות עסקים בתחום הבילוי ברחבי הארץ. הוא חולש על עסקי מלונאות בטבריה, אילת ותל אביב ומביא להגעתם של תיירים וישראלים רבים אל ערים אלו. כל מי שכבר ביקר בהחלט יבקר בהם שנית בהקדם.