דף הבית > אקטואליה וחדשות > ר"מ לבנון התפטר וטראמפ יוצא למסע באסיה: כותרות השבת

ר"מ לבנון התפטר וטראמפ יוצא למסע באסיה: כותרות השבת

סעד חרירי הודיע על התפטרות מהתפקיד על רקע המעורבות האיראנית במדינה, נשיא ארה"ב יצא למסע ממושך באסיה, על הפרק: הסוגייה הצפון קוריאנית

רפיק חרירי מוסר הודעת התפטרות מתפקיד ראש ממשלת לבנון. צילום מסך: -france24
רפיק חרירי מוסר הודעת התפטרות מתפקיד ראש ממשלת לבנון. צילום מסך: -france24

לבנון: התפטר היום (שבת) ראש הממשלה סעד אל-חרירי. לפי דיווחים בתקשורת הערבית לפני מספר ימים סוכל ניסיון התנקשות בחייו.

רוסיה: בהודעה רשמית היום מטעם המדינה נמסר כי היא אינה משתפת פעולה עם ארצות הברית בסוגייה הצפון קוריאנית. דובר הקרמלין צוטט כאומר: "בשלב זה אין שיתוף פעולה, רק חילופי דעות".

 יובל רבין בהתבטאות שעות לפני העצרת לזכר אביו יצחק רבין ז"ל:  "נוצר הרושם שיצחק רבין קם בבוקר וחשב רק על איך לפנות מתנחלים, איך להרוג עוד יהודים, איך להביא עוד טרוריסטים", אמר רבין הבן באירוע שבתרבות. "אני לא יכול לעמוד ולשתוק מול המשך התהליך הזה". אמר רבין לפי דיווח ב-ynet. הערב תיערך העצרת לזכרו בשעה 18:00 בכיכר רבין בתל אביב.
טראמפ יצא למסע של 12 ימים באסיה: נשיא ארה"ב יצא הלילה למסע דיפלומטי ארוך במדינות אסיה. התחנה הראשונה – יפן, הסוגייה הצפון קוריאנית היא התכופה ביותר העומדת על הפרק.

 

עדי דניאל

עדי דניאל

עורכת חדשות באתר ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

צה"ל על הפלת המטוס בסוריה: האחריות על משטר אסד

בתום תחקיר ראשוני שנערך בצה"ל בעקבות תקרית הפלת המטוס הרוסי הלילה בסוריה, מבהיר דובר צה"ל כי "כשנורה הנ"מ לעבר המטוס הרוסי, מטוסי חיל האוויר לא היו בשטח סוריה". ‬מטוסי קרב של צה"ל תקפו מתקן של הצבא הסורי ממנו עמדו להעביר מערכות לייצור נשק מדויק וקטלני עבור איראן וחיזבאללה בלבנון