ממשקפי הטייסים האגדיים ועד למשקפיים מרובעים ואליפסות בחצי מסגרת בסגנון רטרו של שנות השבעים – משקפי המתכת יפים ופופולריים מאי פעם. גם העדשות פורצות החוצה וצובעות את חיינו בשלל אפקטים: דירוגי צבע, אפקט מראה בעל שני גוונים ועדשות שקופות וטרנדיות המבטיחות מבטים מכל מי שיסתכל עליהן.

להשקת הקולקציה מתלווה קמפיין חדש וסוחפת הכותרת #ProudToBelong הממחיש בצורה הבהירה ביותר את העובדה שרייבאן הוא מותג שכל אחד יכול לקחת בו חלק.

הקמפיין מאגד בתוכו אוסף של דמויות רנדומליות הנקלעות לתרחישים מוכרים בחיי היום. תוך כדי הסיטואציה, כל דמות בדרכה שלה, חושפת תחושות ורגשות שכל אדם חווה בחייו.

הקמפיין החדש של Rayban קורא שא לפחד מהתחושות האלה ומבקש להעצים ולהתגאות בהן. דגמי המשקפיים אותם מרכיבות הדמויות לאורך הקמפיין מותאמות במיוחד לאותה הדמות והסיטואציה.

דגמים בולטים:

RB1971 קרוי על שם השנה בה הושק הדגם לראשונה, הדגם החם של הקיץ חושף שילוב של זרועות מתכת דקיקה אך חזקה ואיכותיות יחד עם עדשות אוברסייז מרובעות בעלות שיפוע. להשיג בעדשות G15 האייקוניות ובשלל עדשות קריסטל מדורגות.

 

 

RB3547מסגרת אובלית בסגנון שנות השבעים המשדרת הצהרה נועזת. להשיג בזהב קלאסי בעל עדשות ירוקות או כחולות, לצד מסגרת נחושת אופנתית, כסופה או שחורה עם עדשות מאט.

 

RB3697 Wings evolution האייקון הבלתי מעורער של שנות ה 80 חוזר העונה בגרסה נוספת וחושף עדשת מונו מרובעת חדשה ונועזת בגוונים מבריקים ועדכניים. מצוידות בזרועות מתכת עדינות ושטוחות וגשר אף כפול, עדשות המראה המדורגות והייחודיות בעלות לוגו "ווינגס" יוצרים מראה המשדר נוכחות ובטחון. להשיג בזהב מבריק, כסף, כחלחל-אפור או שחור.

 

RB4304הסגנון הצבעוני שב בגרסתו העדכנית והרעננה, עם הפגנת נוכחות מרעישה וטרייה צבעונית וטרנדית. הזרוע השקופה בהירה מבחוץ, כהה מבפנים, בסגנון חדשני ומלא אור. להשיג בממגוון רחב של צבעים שקופים ועדשות בגוונים בצבע אחיד, כולל גווני כחול כהה וסגול כהה.

 

 

 RB3025' RB3689– זה לא באמת קיץ בלי גרסה חדשה אחת לפחות של הדגם שהוא הכי רייבאן שיש: משקפי הטייסים המקוריים חוזרים עם חידוש מגניב ומרענן ולוקחים את העיצוב שלהם לגבהים חדשים. גווני מאט מעטרים את זרועות המתכת האייקוניות וממסגרים עדשות אופנתיות מדורגות בעלות אפקט מראה וחדות גבוהה. לחלק מהדגמים נוסף עוד תחכום נועז של זרועות מתכת שטוחות ומודרניות וגשרון כפול ומעוצב. כשגוונים מטאליים קלאסיים מצטרפים למשקפיים מדורגים ועדשות Polar שקופות – הלוק שמתקבל הוא כולו ריי-באן.

 

 

 

RB2140 ואם בדגמים אייקונים עסקינן, הרי שאי אפשר בלי גרסה חדשה ומעדכנת גם לדגם הוויפרר, תוך שהוא מככב בסצינת הפופ והקולנוע כבר משנת 1952, הדגם הקלאסי של רייבאן זוכה העונה לפלטת צבעים חדשה ועדשות קריסטל מדורגות ושקופות, למראה שכולו אמירה. שכבות צבע של אפור, אדום, כחול או חום מעל צבעי הוואנה ססגוניים.

RB – Wayfarer II – חותמים את סדרת דגמי Wayfarer עם גישה מלאת צבע. המשקפיים בעלי מסגרת אצטט הולמים במיוחד את צבעי ההוואנה החדשים ומגיעים עם עדשות מדורגות ססגוניות המחליפות צבע וזרועות שחורות עוצמתיות, למראה שכולו ריי-באן.

 

מערכת על המדף

מערכת על המדף