אחת לתקופה רשתות הפארם מפרסמות מבצעים שלעיתים עולים לנו ביוקר ואף מדובר באחיזת עיניים של הצרכן. בימים האחרונים רשת 'סופר פארם' מפרסמת מבצע: על כל קנייה ב-100 ש"ח תקבלו הנחה של 20 ש"ח וההנחה בכפולות, אם קניתם ב-200 ש"ח תקבלו הנחה של 40 ש"ח וכן הלאה, אלא שבחנות מגלים שאותם מוצרים שבמבצע מתומחרים בצורה לא עגולה: 99 ש"ח, 199 ש"ח וכו' כך שחסר שקל אחד על מנת להנות מההנחה. איך בכל זאת תוכלו לקבל את ההנחה? תאלצו לקנות עוד בושם.
רשת נוספת שמבצעת מבצעים לוטים בערפל היא רשת 'המשביר לצרכן'. הרשת מפרסמת רשימה של בשמים ספציפיים בחצי מחיר ובנוסף על כל קניה ב-250 ש"ח מקבלים הנחה של 50 ש"ח אלא שכאשר מגיעים לחנות מגלים שעל רוב הבשמים המבצע כלל לא תקף. המבצע תקף רק על בשמים שבמדבקת המבצע שעליהם רשום אחוזים. על רוב המוצרים רשום מחיר על המדבקה כך שהמבצע כלל לא תקף.
רשת 'סופר פארם' מסרה בתגובה: "המבצע המדובר הוצע במחלקת הקוסמטיקה על בשמים, איפור וטיפוח עממים והוענק בנוסף להנחות עמוקות אחרות, מהן נהנים כלל הלקוחות"
רשת 'המשביר לצרכן' מסרה בתגובה: "במשביר כרגע 2 סוגים של מבצעים: בשמים במחיר נטו הטוב והמשתלם בשוק ובשמים בהנחות משתנות מ-20% ועד 70% הנחה שעליהם ניתנת הטבה נוספת של 50 ש"ח מתנה על קניה בסך 250 ש"ח. הטבה זו היא לאחר כפל הנחות על כל המבצעים הקיימים. הרשת הובילה מהפיכה במחירי הבישום בישראל וכך תמשיך".

כלכלי בלילה

כלכלי בלילה