לכבוד יום ההוקרה לפצועי מערכות ישראל ופעולות האיבה ביקר נשיא המדינה בבית הלוחם ונשא דברים באירוע מיוחד לציון היום
נשיא המדינה:
״אנחנו רואים אתכם. אנחנו רואים גם את הכח, העוצמה וגם את הקושי. אנחנו מבקשים להצדיע לכם על כל ניצחון קטן, על כל יום שצלחתם בכאב ובמאמץ״
נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין ביקר בבית הלוחם ונשא דברים היום, באירוע מיוחד שהתקיים לציון יום ההוקרה לפצועי מערכות ישראל ופעולות האיבה. עוד נשאו דברים באירוע, יו”ר ארגון נכי צה”ל עידן קלימן, יו”ר ארגון נפגעי פעולות האיבה אייבי מוזס וסגן (במיל’) ואחיה קליין, שנפצע מפיצוץ מטען ברצועת עזה בשנת 2013.
“ביום הזה, אנחנו מבקשים לתת מקום לקרב שאחרי הקרב, הקרב שהוא מנת חלקכם יום יום, שעה שעה”, פתח הנשיא את דבריו והדגיש: “היום אנחנו מבקשים לומר שאנחנו רואים אתכם. אנחנו רואים גם את הכח, העוצמה וגם את הקושי. אנחנו מבקשים להצדיע לכם על כל ניצחון קטן, על כל יום שצלחתם בכאב ובמאמץ.”
“משפחת נפגעי צה”ל ונפגעי פעולות האיבה היא משפחה אחת גדולה, גדולה מידי,” אמר הנשיא והוסיף: “משפחה שלמרבה הכאב, נוספים לה מדי שנה עוד ועוד חברים. ותיקי הקרבות והליכי השיקום יודעים לספר על התהומות, אבל גם על הדרך לטפס למעלה, על ההתמודדות שתימשך, אבל גם על החיים שאפשר וראוי לחיות לצד הפציעה והטראומה. הרוח הזו והאמונה הזו, שמפעמת כאן היום היא כמו מים קרים לנפש עייפה. למרות החושך שלפעמים מתגבר כאן, כולנו, יחד, נמשיך להאיר את הדרך הזאת, הדרך לחיים, לשמחה ולשלום. הגבורה והמאבק שלכם נותנים לנו כח להוסיף לצעוד. היו בריאים, וברוכים, לאורך ימים.”


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.