1:21 22/11/2017
מבזקים
דף הבית > תרבות > "רוצה להגיד תודה מעומק לבי"

"רוצה להגיד תודה מעומק לבי"

הדוגמנית והמגישה שלומית מלכה-לוי העלתה היום תמונה לאינסטגרם האישי שלה והודתה לצוות הרפואי, למשפחה ולכל האנשים שדאגו לה: "באמת מאמינה שלאהבה יש כוח לרפא"

לפני כולם א' – ה' 21:00 

התייחסות ראשונה של הדוגמנית שלומית מלכה-לוי לתאונת הקורקינט: היום העלתה מלכה-לוי תמונה לעמוד האינסטגרם האישי שלה בו היא עדכנה כי היא בסדר גמור ומתאוששת בבית, כמו כן היא נצלה את הבמה להודות לכולם: "תודה מעומק לבי לצוות בי"ח איכילוב על הטיפול המקצועי והמסור, למשפחתי וחבריי האהובים שרק אלוהים יודע מה עבר עליהם בזמן הזה".

לאחר מכן הודתה מלכה-לוי גם לכל האנשים הטובים שדאגו לה והתפללו לשלומה: "זה הגיע עד אליי, עטף אותי וחיזק אותי, אני באמת מאמינה שלאהבה יש כוח לרפא ונוכחתי לחוות זאת בעצמי. תודה".

ביום ראשון האחרון, סמוך לשעה 20:45 נסעה שלומית מלכה-לוי על קורקינט חשמלי בשדרות רוטשילד בתל אביב והחליקה עקב שלוליות שהיו על השדרה מההשקייה. בתחילה דווח כי היא נפצעה קשה אך לאחר שנשללה פגיעה מוחית והיא התעוררה מצבה הוגדר קל וביום שני בשעות הערב שוחררה מלכה-לוי לביתה.

 

אז אחרי כמה ימים מטלטלים אני רוצה לעדכן שאני בסדר גמור, מתאוששת בבית, אני קודם כל רוצה להגיד תודה מעומק ליבי לצוות בי״ח איכילוב על טיפול מקצועי ומסור, למשפחתי וחבריי האהובים שרק אלוהים יודע מה עבר עליהם בזמן הזה, ולכל האנשים הטובים שדאגו לשלומי, התפללו, ושלחו אנרגיות טובות ואהבה – זה הגיע עד אליי, עטף אותי וחיזק אותי, אני באמת מאמינה שלאהבה יש כוח לרפא ונוכחתי לחוות זאת בעצמי. תודה תודה תודה♥️🙏🏻♥️

A post shared by Shlomit Malka Levi (@shlomitmalka) on

מרב לרנר

מרב לרנר

עורכת מדור נשים 'אשת חיל' באתר ערוץ 20
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

לפני-אשדודשירה

ה"אשדודאשירה":"חגיגה של שירה ושל טקסטים"

פסטיבל "אשדודאשירה" נפתח היום בעיר הדרומית, המנהל האמנותי סמי שלום שטרית והשחקן זאב רווח מספרים: "עושים מחווה לזמר המזרחי בראשיתו, שהיה קול קורא במדבר"