צילום: אקסטרא קלין

 

חברת ניקיון היא החברה אליה תרצו לפנות כאשר אתם עומדים לעבור דירה, ביצעתם שיפוץ בדירה ובאופן שוטף עבור ניקיון הבית או ניקיון המשרד. כל חברת ניקיון מעניקה שירותי ניקיון שונים וכמובן בסטנדרטים שונים ובתעריפים שונים. עליכם, כלקוחות או מי שעתידים להיות לקוחות, לבחון את כלל שירותי הניקיון אותה מעניקה החברה ולהחליט האם מדובר בחברה המתאימה לכם ולצרכים שלכם.

על מה חשוב להקפיד בעת בחירת חברת ניקיון?

מוניטין ההחברה –

טרם שכירת החברה, יש לבחון את המוניטין בו אוחזת החברה ולהבין האם מדובר בחברה בעלת מוניטין חיובי וטוב אשר נשמר לאורך השנים או שמא מדובר בחברה אשר העבר שלה אינו מזהיר וממנה תרצו לשמור מרחק חרף ההבטחות ואולי הדיל המפתה אשר הוצע.

המלצות ו/או חוות דעת –

נסו לאתר כמה שיותר המלצות או חוות דעת של לקוחות החברה לאורך השנים. זכרו, לא מעט חברות מפרסמות המלצות וחוות דעת חיוביות שקריות ולכן תמיד מומלץ להגיע ללקוחות אמיתיים ככל האפשר. רשת האינטרנט היא פלטפורמה נהדרת לאיתור מידע ועם קצת השקעה בחיפוש, תוכלו לאתר לקוחות של החברה אשר המליצו עליה לחיוב או לשלילה. הטיפ שלנו הוא לנסות לאתר פרופיל פייסבוק ושם לבדוק האם ישנן חוות דעת וביקורות שפורסמו על החברה המדוברת.

שירותי הניקיון המוצעים –

לכל לקוח יש את הדרישות והצרכים שלו, ישנם לקוחות פרטיים הדורשים ניקיון מלא הכולל תריסים וארונות בכל שבוע וישנם לקוחות עסקיים המבקשים שהניקיון יתבצע לאחר שעות העבודה ובאופן בסיסי במהלך השבוע ומאסיבי באופן חדש שבועי. הבינו מה הם הצרכים שלכם ובדקו האם חברת הניקיון יכולה לעמוד בהם.

חוזה –

בקשו לראות את החוזה טרם החתימה עליו באופן שיאפשר לכם להתרשם ממנו בניחותא וללא הפרעות או לחץ בזמנים. בחנו את כל הסעיפים ואל תחששו לנסות לבקש שינויים והתאמות היכן שאפשר. חשוב לזכור שחוזה הוא מה שיכול להציל אתכם בעת התגלעות של סכסוך או פגיעה ולכן אל תקלו ראש בחוזה מסודר וכזה המגן עליכם.

ביטוח –

וודאו כי החברה מחזיקה בביטוח המתאים עבור עובדיה וכזה אשר לא יסכן אתכם. כל חברה כלכלית מנסה לצמצם בעלויות היכן שניתן אך חברה מקצועית תדאג לבטח את עצמה היטב וכפועל יוצא לדאוג לביטחון שלכם.

לסיכום, בחירת חברת ניקיון היא אינה משימה שיש להקל בה ראש או פשוט לשכור את החברה הראשונה אותה מצאתם כאשר הקשתם בגוגל חברת ניקיון. עצרו, בחנו ורק לאחר שאתם מרגישים שלמים עם החברה ויודעים שביצעתם את החיפוש הטוב ביותר שלכם, אנו ממליצים על אקסטרא קלין,התוו פעילות והתחלת עבודה. השוק מוצף כיום בחברות ניהול וניקיון ולכן חשוב מאוד לבחור מכל ההיצע הרחב את החברה הטובה ביותר עבורכם וזו שתוכל להעניק לכם את השירותים אותם אתם צריכים ומחפשים בחברה.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20