6:16 24/02/2018
דף הבית > אקטואליה וחדשות > רה"מ נתניהו יחקר הערב ע"י המשטרה

רה"מ נתניהו יחקר הערב ע"י המשטרה

המשטרה צפויה כבר בחקירה הראשונה לחשוף בפני ראש הממשלה את החדשות נגדו, בחקירה שצפויה להארך 4 שעות לפחות. מלשכת נתניהו נמסר: "חוזרים ואומרים: לא יהיה כלום - כי אין כלום"

ראש הממשלה בנימין נתניהו ייחקר היום (ב') על החשדות שעלו נגדו, כך פורסם ב-"ynet".

בימים האחרונים ניסו באגף החקירות במשטרה לתאם זמן בו יוכלו לחקור את ראש הממשלה אך לא היה קל למצוא את הזמן, מסיבות ברורות.

במשטרה דרשו כי לא תהיה להם מגבלה של זמן מהסיבה שכבר בחקירה הראשונה, שתהיה המשמעותית ביותר, צפויים החוקרים לחשוף בפני נתניהו את החשדות נגדו. עוד אמרו במשטרה כי החקירה צפויה להארך 4 שעות לכל הפחות, מה שמעיד על כך שהמשטרה רוצה לסיים עם החקירה כמה שיותר מהר.

שוחח עם יהודי ארה"ב. רה"מ בנימין נתניהו. צילום: פלאש 90
ייחקר הבוקר. רה"מ בנימין נתניהו. צילום: פלאש 90

במהלך ישיבת שרי הליכוד שנערכה אתמול (א') התבטא נתניהו בעניין חקירתו הצפויה כשאמר: "אני מציע לאופוזיציה להרגע, ולשלוח צפירת הרגעה לחייטים". בינתיים דווח כי חבר הכנסת דוד אמסלם יוזם תיקון לחוק יסוד: הממשלה, שיקבע כי לא יוכל ראש ממשלה להיחקר בעודו משמש בתפקיד. יש לציין כי גם אם התיקון יעבור, הוא לא יהיה תקף לנתניהו.

בהודעה רשמית שיצאה מלשכתו של נתניהו נמסר כי: "כל הפרשיות כביכול התבררו כעורבא פרח וכך יהיה גם לגבי הטענות המתפרסמות בתקשורת כעת. אנו חוזרים ואומרים: לא יהיה כלום – כי אין כלום".

ניר מועלם

ניר מועלם

עורך תוכן, ערוץ 20.
ניר מועלם
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

אזהרת מסע למטיילים בקולומביה: "סיכון עקב פשיעה וטרור"

במשרד החוץ קוראים לתרמילאים להמנע מהתאכסנות במקומות המזוהים עם תיירים ישראלים. עיקר התמקדות ההודעה: "באזורי תיירות"