ראש הממשלה בנימין נתניהו:

״במשך שנים בלמתי נסיגות וויתורים שנכפו עלינו על ידי האמריקנים. בשנים האחרונות אני מסובב את הגלגל ומביא להכרה בנכסים שלנו כדי להגן על עתיד ישראל. מההכרה האמריקנית בגולן, מהעברת שגרירות ארה״ב לירושלים ועכשיו הכשרת הלבבות להכרה בריבונות ישראל ביהודה ושומרון ובקעת הירדן. הודעתי על כך מראש לבית הלבן. גנץ ולפיד לא מבינים כלום במדיניות חוץ, הם לא מסוגלים להביא שום הישג מדיני לישראל. אני מביא ומקבע גבולות לישראל״.

נתניהו הוסיף: ״זה לא בשביל גנץ ולפיד. מדינאות זה עסק מסובך. צריך להיות שחקן ברמה העולמית ולהיות מסוגל להניע גורמים מדיניים בעולם לטובתנו״.

עוד מסר ראש הממשלה: ״איימן עודה אמר שלא היה ראש ממשלה ישראלי שהשפיע כמוני על המדיניות של אמריקה לטובת ישראל. זה מה שאני עושה והם לא מסוגלים לעשות את זה. צריך ניסיון של עשרות שנים והכרה של דעת הקהל בארה״ב. הם מכירים אותי ומעריכים אותי. צריכים לדבר מתוך עוצמה פנימית גדולה וכוח שכנוע אדיר. אנחנו משנים את ההיסטוריה בעבודה קשה של מדינאות והם לא מדינאים. הם בכלל לא מתחילים להבין איך עושים את זה. אני מבקש מכם את המנדט כדי להמשיך במהלך. אסור להישאר בבית או להצביע למפלגות בימין שאו עוברות בטוח את אחוז החסימה או לא עוברות בכלל ואז בזבזתם את הקול. תני לי את הכוח להוביל ולעשות את השינוי כדי להבטיח את עתיד ישראל״.

אלדר ממן

אלדר ממן:עוד באותו נושא