ראש הממשלה בנימין נתניהו נשא דברים היום (רביעי) בכנס ירושלים, בו תקף את ח"כ בני גנץ ואמר שהוא מהווה חיקוי שלו – "כמו ביבי באלי אקספרס", קרא שלא לבזבז קולות, ועדכן כי הנחה להפקיד תכנית בניית יחידות דיור – בשטח שבין ירושלים למעלה אדומים.

כך הוסיף רה"מ במהלך דבריו בכנס: "אם יש מישהו שמתכוון להצביע לעוצמה יהודית אני מבקש ממנו לא לבזבז את הקול. אנחנו קרובים מאוד לניצחון ו-61. אם שוב נאבד 2 מנדטים לאיבוד זאת תהיה בכייה לדורות. אני מבין את התסכול שבן גביר לא ב"ימינה" אבל אסור לבזבז את הקול ובכך להביא לממשלת שמאל שתלויה ברשימה המשותפת".

רה"מ אף הגיב על המגעים שהתנהלו בין כחול לבן לימינה: "כחול לבן ניהלו מגעים עם בנט ולשמחתי סיכלתי את זה ברגע האחרון. עם מינוי מסויים. זו האמת".

בהמשך עדכן רה"מ על תכנית בניית בשטח שבין ירושלים למעלה אדומים: "נתתי הנחיה מיידית לפרסם להפקדה תכנית בנייה של 3,500 יחידות דיור בE1".

 

יו"ר מועצת יש"ע דוד אלחייני בתגובה להנחיית ראש הממשלה לקדם את הבנייה ב-E1:

"זוהי בשורה ענקית להתיישבות הישראלית ביהודה, שומרון ובקעת הירדן אשר מחכה כבר מעל לעשור וחצי לאישור התב"ע באזור E1. יצחק רבין ז"ל התחיל את התכנון במקום בשנת 1994, והוא נעצר בתקופת שרון ובוש ב-2004.

אני מברך את ראש הממשלה בנימין נתניהו שעמד בהבטחותיו והחליט את ההחלטה החשובה להמשיך את הבניה בשכונה זו. קידום הנושא יאפשר בנייה רחבה ואסטרטגית בין מעלה אדומים לירושלים".

אלדר ממן

אלדר ממן


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.