"אין עוד תנועה כזו שכל כך הרבה אנשים מגיעים לשלושה ימים לאירוע מחבר בין חברים. אפילו שלא שלמים עם הכל, יש לנו אהבה אחת , אהבה לליכוד", כך אמרה היום (שישי) שרת התרבות והספורט מירי רגב בפתח דבריה בכנס 'הלאומיאדה' במלון קלאב הוטל באילת.

בכנס שכונה בעבר הליכודיאדה אמרה רגב, "הבחירות הפעם הן לא רק על ימין ושמאל אלא על ש"לא רק ביבי" ו"גם ביבי". אלו האומרים "גם ביבי" נותנים הזדמנות לשמאל להביא לאסון אוסלו. בלי נתניהו הימין לא בשלטון".

בהמשך דבריה אמרה, "בלי 40 מנדטים יהיה לנו גוש חוסם וקושי להרכיב קואליציה. אנחנו חייבים להביא לליכוד 40 מנדטים עם נבחרת איכותית. רבין ופרס מתהפכים בקבר כשהם רואים מה קרה למפלגת העבודה. עוד הוסיפה, "לבני חיה בסרט ולפיד לא מתרומם. רק היא מפלגה עם שורשים".

"אבי גבאי הרס כל מקום שהיה בו"

במהלך דבריה התייחסה רגב ליו"ר מפלגת העבודה אבי גבאי ואמרה, "אבי גבאי הרס כל מקום שהיה בו". רגב תקפה את השמאל והתקשורת הלעומתית ואמרה, "הם מנסים לפגוע בבטן החלשה שלנו. בכל הדרכים. הפגנות נגד היועמ"ש, כותרות העיתונים שקוראות להתחיל בשימוע לפני הבחירות, אין בעיה – תתחילו את התהליך לפני הבחירות וסיימו לפני הבחירות. כשהם מזהים שהם יכולים להפיל את נתניהו הם חוגגים".

כנס ה'' נקרא תחילה 'ליכודיאדה'. אך בעקבות דו"ח מבקר המדינה, שקנס את מפלגת הליכוד ב-350 אלף ש"ח וקבע שאירוע ה'ליכודיאדה' מהווה "תרומה אסורה", שינו מארגני האירוע את השם ל'לאומיאדה'.

"אבי גבאי הורס כל מקום". השרה רגב באילת. צילום: פלאש 90

 

"אני חש שהגעתי למשפחה"

"אני מרגיש שהגעתי למשפחה", כך אמר הרכש החדש של תנועת הליכוד, השר יואב גלנט. עוד הוסיף בהתרגשות, "אני מודה לכם על האהבה. המטרה שלנו זה להביא את הליכוד ל-40 מנדטים בראשות נתניהו".

כזכור, השר גלנט הודיע שלשום (רביעי) באופן רשמי על הצטרפותו לליכוד. עוד נזכיר, כי לאחר שהביע כוונות להתמודד בליכוד, פוטר השר שכיהן כחבר כנסת מטעם סיעת 'כולנו' מתפקידו כשר הבינוי והשיכון. במקומו הושבעה לתפקיד ח"כ יפעת שאשא ביטון. גלנט עצמו הושבע שלשום כשר הקליטה במקומו של יריב לוין שכיהן עד כה כממלא מקום השר.

הגעתי למשפחה. השר יואב גלנט. צילום אילוסטרציה: פלאש 90

 

ח"כ אורן חזן מקפיץ את הקהל בלאומיאדה. צילום: פלאש 90

 

המתמודד החדש בליכוד. ראש עיריית ירושלים לשעבר, ניר ברקת. צילום: פלאש 90

 

גדעון סער ואוהדים. צילום: פלאש 90

 

השרה גילה גמליאל. צילום: פלאש 90

 

אורן רפאל

אורן רפאל

עורך תוכן בכיר | orenre@gmail.com
אורן רפאל


:עוד באותו נושא