בשלב מסוים בחיים מגיע הרגע שבו הגבר מתחיל להקריח. יש שאוהבים את הקרחת הנוצצת שלהם, אבל אחרים מתביישים בה והיו רוצים להשיב לעצמם את השיער שאבד. המחסור בשיער פוגע בדימוי העצמי של הגברים ולפי דעתם, גורם להיראות פחות גבריים. למרבה המזל, בימינו קיימות טכנולוגיות משוכללות להשתלות שיער המסייעות לגברים להחזיר לעצמם את המראה הצעיר והרענן שהיה להם.

מהם הגורמים לנשירת שיער

ישנם גורמים רבים המובילים לתופעת נשירת שיער בקרב גברים. אחד הגורמים הנפוצים לנשירה הוא גנטיקה. מוקדמת עלולה לעבור למשפחה מאב לבן. נוסף על כך, לעתים הנשירה עלולה להיגרם כתוצאה ממחלה קשה, פרוצדורה רפואית מורכבת, תזונה לקויה, דיאטה בלתי נכונה וקיצונית, מצוקה נפשית קשה או פעילות הורמונלית מוגברת.

להחזיר את השיער האבוד

גברים רבים מתלבטים אם לבצע השתלה או לא. חלקם חוששים מתופעות הלוואי של הטיפולים ואחרים משלימים עם המראה החיצוני הנוכחי שלהם מבלי להבין שהיום קיימות שיטות מתקדמות שמשנות הכול. אחת השיטות הנפוצות להחזרת עטרה ליושנה היא השתלת שיער בשיטת FUE. אלה כמה יתרונות שניתן להפיק דווקא מהשיטה הזו:

  • השתלה טבעית – השתלת השיער בשיטת FUE  מתבצעת באופן טבעי, ולכן היא אינה משאירה צלקות. כך שהמטופל יכול לבחור בשיער ארוך או קצר.
  • ללא כאב – ההשתלה אינה מלווה בכאבים ותופעות לוואי הפוגעות בניהול השגרה היומית.
  • החלמה מהירה – המטופל מתאושש תוך זמן קצר יחסית לאחר הפרוצדורה.
  • תוצאות טובות – בהנחה שהמשתילים הם אנשי מקצוע, השתלה בשיטת FUE  מובילה לתוצאות הרצויות לאורך זמן. מרגע ההשתלה והלאה המטופל חש בטוח יותר לנהל חיי חברה תקינים.

כיצד מבצעים את ההשתלה?

השתלת FUE  מבוצעת על ידי אנשים מיומנים ומנוסים שעברו הכשרה מתאימה בתחום. לפני תחילת הטיפול נדרש המטופל לגלח את ראשו למצב של מילימטר אחד. לאחר מכן, המטפל מכין את הקרקפת להשתלה ומוציא את השתל עם השורש. ההשתלה עצמה נעשית בהרדמה מקומית. המטפל מוציאים את השתלים אחד אחד באמצעות מחטים קטנות וסטריליות. כמו כן, משך טיפול השתלת שיער לגברים עשוי להשתנות בהתאם למצב. כך למשל, נטלה של כ-1,000 שתלים עשויה לקחת כ-5 שעות, בעוד מספר השתלים המקסימלי שאפשר להחדיר הוא 2,000.

השתלה בטוחה

ראש מלא בשיער שופע נראה לך כמו חלום רחוק? חברת FULLHEAD מציעה לכם השתלה איכותית בשיטות מתקדמות. הצוות המקצועי מודע לרגישות מצבו של המטופל ומלווה אותו לאורך כל הדרך. מרבית ההשתלות מתבצעות בטורקיה ובקפריסין והמטופל עובר התאמה לסוג ההשתלה המתאים לו.

הכתבה פורסמה בשיתוף פעולה עם פורטל אסתטיקה PEB.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.