התבטאות גזענית ומפלה בתכנית של "אביב או אייל": לאחר שהשבוע תקף אביב גפן מתחרה עולה חדש בן 20 תושב שבי שומרון, על רקע היותו תושב ההתיישבות ביו"ש, הפנה היום (רביעי) ראש המועצה האזורית שומרון מכתב ליו"ר הרשות השנייה יוליה שמאלוב ברקוביץ, לנציב תלונות הציבור דוד רגב, ובהעתק למנכ"ל קשת אבי ניר בו דרש להדיח את גפן מהתכנית.

יוסי דגן. צילום: הדס פרוש. פלאש 90

 

לדבריו: "כראש מועצת שומרון וכתושב הישוב שבי שומרון, איני יכול לשבת מהצד ולהחריש, כאשר תכנית ריאליטי אותה אתם מפיקה ומשדרת הזכיינית קשת, מאפשרת הטחת עלבונות והאשמות באדם רק בשל היותו תושב יהודה ושומרון. לא ייתכן, לא נקבל ולא יעלה על הדעת שבשידור הציבורי, יעסקו בספורט לאומי חדש. העלבת תושבי ההתיישבות ביהודה ושומרון".

דגן הוסיף וכתב: "אני דורש להדיח את "הטאלנט" . שזו לא פעם ראשונה שהוא משתמש בבמת השידור הציבורי כדי לקדם את דעותיו ובתוך כך לפגוע בתושבי ההתיישבות ביו"ש וזאת ללא קשר לנושא התכנית. במקרה זה תכנית מוסיקה לכל דבר".

אביב גפן ואדם גוזלן תושב שבי שומרון

 

הזמר אביב גפן הטיח בצעיר לפני שהחל לשיר בפני השופטים: "אתה זה הסיכוי הכי טוב שהילדים שלי של מירי (מסיקה) ושל אייל (גולן) עוד כמה שנים לא יגורו בארץ" ואף הוסיף: "אני חושב שקולטים בארץ אנשים משיחיים שגרים בהתנחלות ותוקעים את הסיכוי לשלום". אדם, עולה חדש טרי מצרפת, היה המום, וענה: "אני באתי לשיר על אהבה".

 

לינור בר-אל

לינור בר-אל


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.