לא רק ארדואן: הזמרת קרן פלס מתייצבת לצד חברתה הזמרת מירי מסיקה ומצטרפת לעליהום על משפחת נתניהו.

כזכור, לאחר סערת רותם סלע החליטה מסיקה להעלות פוסט בו הכפישה את ראש הממשלה בנימין נתניהו, רעייתו שרה, בנו יאיר ואת מצביעי הימין.  "המלך ערום המלכה מטורפת והעם מאמין ומוחא כפיים", כתבה בין היתר מסיקה.

מותקף. יאיר נתניהו. צילום: באדיבות המצולם

 

"מי שחושב אחרת יוציאו לו את העיניים, ושלך הרי כל כך יפות. חבל להתלכלך באמירות קשות. היי שקטה ולא צודקת. דברי בזמן אחר, הבן של ראש הממשלה עם כפית של זהב בפה וצוללת בחצר". בהמשך הדברים כינתה את יאיר נתניהו "חשוך".

בעקבות כך, קרא יאיר נתניהו לאנשי הימין להחרים את מסיקה. "בחיים היא לא העלתה פוסט אחרי פיגוע. לא העלתה אחרי האונס והרצח המזעזע של אורי אנסבכר לא מזמן. היא שוכחת כנראה שרוב העם הוא ימני והיא תלויה בעם הזה כדי להתפרנס".

"קורא לכל ימני וימנית להחרים את מסיקה ולא ללכת להופעות שלה. הגיע הזמן שהאומנים האלה שרגילים לירוק לעם בפנים ואז להתפרנס מהם, ילמדו את הלקח", הוסיף.

הזמרת מירי מסיקה. צילום: פלאש 90

 

פלס: "כל מילה של מירי היא מילה שלי"

אמש החליטה קרן פלס להגיב לדברים ולגבות את מסיקה. "זאת אחותי שזכיתי בה. זאת חברה שלי, החכמה הרגישה והאמיצה. זאת מירי שתמיד הייתה ותמיד תהיה מקור השראה ומוזה. כל מילה שלה היא מילה שלי".

"כל מי שקורא להחרים אותה, מצטרף לילדים האלה, הבריונים, המפחידים, מבית הספר, שהיו עובדים לידנו ומקפיאים לנו את הדם. אבל אנחנו כבר לא ילדים. הבאנו ילדים לעולם הזה ויש להם בית בישראל. נעשה הכל כדי ששיח מתלהם ותוקפני כבר לא יהיה לגיטימי מחר. בעצם למה לחכות למחר, כתבה פלס.

זו לא המתקפה האחרונה שספג נתניהו הבן השבוע. גם נשיא טורקיה ארדואן השתלח בו לאחר שהזכיר כי איסטנבול הייתה בעברה קונסטנטינופול וטען כי התבטאויותיו "דומות להתבטאויות של המחבל שביצע את הטבח בניו זילנד". עוד קרא לראש הממשלה "לסובב את האזן של בנו" ואיים: "יש לי דרכים לחנך את ישראל אם בנו של נתניהו ימשיך בכינויים האלו".

נשיא טורקיה ארדואן. צילום: רויטרס


בת אל בנימין

בת אל בנימין

עורכת באתר ערוץ 20