בעצרת התמיכה בריבונות וחיזוק ההתיישבות קרא ראש ישראל גנץ לרה”מ : “יש לך חצי מיליון אזרחים בבית שמחכים שתחיל עליהם את החוק הישראלי, עכשיו!  יש חצי מיליון אזרחים במדינת ישראל שמבקשים להיות שווי זכויות כמו כל אחד במדינת ישראל תחת החוק הישראלי.
להעביר את כל הניהול מהשלטון הצבאי למשרדי הממשלה. אדוני – הגיע זמן ריבונות!”

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן אמר בעצרת: “ראש הממשלה – אם אתה רוצה תמיכה של הימין – תתנהג כמו ראש ממשלה של הימין, באנו לחזק, אבל גם באנו לדרוש: ריבונות עכשיו! אנחנו בחרנו את בנימין נתניהו בבחירות דמוקרטיות בישראל. האם בחרנו בבחירות את ג’ארד קושנר? האם בחרנו בבחירות את הסטייט דיפרטמנט? האם אנגליה או איטליה היו מרשות למדינה אחרת לדחוף את האף ככה לעניינים שלה? אנחנו אזרחי מדינת ישראל. בחרנו בך, אדוני ראש הממשלה. והכדור נמצא אצלך כאן בירושלים. לא בוושינגטון.

אדוני ראש הממשלה, אם אתה רוצה שהימין יצא לרחובות לפעול אם אתה רוצה את תמיכת הימין, תתנהג כמו ראש ממשלה מהימין. ראש הממשלה! אם לא תחיל ריבונות, אנו עלולים גם לפספס הזדמנות הסטורית וגם לפספס את הבחירות. כשמנחם בגין החיל את הריבונות, אז לא היה נשיא אוהד בשנת בחירות ואוונגליסטים פרו ישראלים. רייגן איים לבטל את ההסכם האסטרטגי הבטחוני. מה עשה בגין? הוא ביטל אותו. בגין אמר אנחנו לא מדינת ווסאלים, אנחנו לא רפובליקת בננות. והוא חזר. והגולן פורח. אנחנו עומדים כאן וקוראים לך: ביבי – תהיה בגין. אדוני ראש הממשלה, אתה מנהיג.
תפוס מנהיגות – החל ריבונות כבר ביום ראשון! הציבור מאחוריך, אנחנו מאחוריך”.

ראש מועצה אזורית גוש עציון שלמה נאמן אמר:
“באנו למען מטרה אחת לומר לארצנו האהובה והיחידה הגענו לכאן למחוק את החרפה של הקו הירוק מהמפה שלך זאת לא גחמה ולא הזייה.
מי שלא מבין שאחרי 50 שנות ניצחון מששת הימים,הגיע הזמן לסיים את השלטון הצבאי,הגיע. הזמן שהעם ישלוטבארצו ומי שלא מבין את זה, הוא ההזוי.

״אדוני ראש הממשלה,החזרת אותנו לכיכר ובאנו לומר לך שכמו שהצלחתי להביא אותנו להביא לריבונות ביוש,הגיע הזמן לממש את זה.
אנחנו מבקשים את שלטון הכנסת ביהודה שומרון וגם שלטון הסגת לא יעצור את זה.
הכנסת ולא מפקד האזור הם השליטים ביהודה שומרון״.

שלמה נאמן

 

 


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.