לא היה צריך לקחת את התפקיד. ג'ורדי קרויף. צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א
ג'ורדי קרויף. צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

 

ג'ורדי קרויף, מאמן מכבי תל אביב, שוקל את המשך דרכו במועדון. בעקבות שריקות הבוז של האוהדים לעבר הקבוצה והקריאות לעבר קרויף להתפטר אחרי התיקו המאכזב בנתניה 1:1 נגד אשדוד, המאמן מתכוון להתייעץ עם אנשיו הקרובים ולקיים שיחה עם ראשי המועדון.

קרויף נשאל בסיום אם הוא יתפטר והשיב: "אני מאוכזב מאוד, זו תוצאה מאכזבת. אם אחליט להתפטר, אגיד את זה למי שצריך ובטח לא קודם לכם". הייתה זו הפעם הראשונה שקרויף שומע מהאוהדים של מכבי תל אביב קריאות להתפטר. עד לאחרונה נהנה קרויף מכבוד והערכה מהאוהדים, המשחק מול אשדוד עשוי להיות תחילת הסוף של ההולנדי במכבי תל אביב, לפחות כמאמן.

קרויף הסביר את התיקו מול אשדוד: "לא היינו מספיק טובים כדי לנצח. אתה לא יכול לתת מתנות ששוב נתנו. אנחנו רכים ונותנים שערים במתנה. איבדנו כדורים ואפשרנו להם להגיע למצבים במשחק המעבר. כרגע לא רואים שיפור, אבל השחקנים שחזרו לא שיחקו כמה חודשים. צריך לשחק הרבה יותר חזק ולהיות עם מנטליות מנצחת, היום זה לא מה שקרה. אם אנחנו רוצים להוציא משהו מהעונה, אנחנו צריכים להראות תגובה אחרי ההופעה הזו. זה בלתי מתקבל. לאוהדים יש את כל הסיבות להתלונן. אנחנו צריכים לקבל את זה. האוהדים לא מאושרים ולא נהנים ויש להם את הזכות למחות".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא