בן חיים ורוקאביצ'ה ברגע המכריע. צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א
בן חיים ורוקאביצ'ה ברגע המכריע. צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

ג׳ורדי קרויף ירד בסיום המשחק לחדר ההלבשה והודה לשחקנים על הלחימה וההקרבה במיוחד כאשר הקבוצה נשארה עם 10 שחקנים. קרויף החמיא לשחקנים שלו על המשמעת הטקטית ומילוי ההוראות שלו במלואן למרות שהיה מחצית שלמה ביציע. המאמן החמיא לאלירן עטר על ההשקעה והיכולת שהציג במשחק מול קבוצתו עד לאחרונה.

קרויף: "אני חושב ששיחקנו כדורגל טוב, ניסינו לשלוט גם עם 10 שחקנים. לצערי היום נעצרנו בקורות כמה פעמים. בסך הכול, אני חושב שראינו מכבי תל אביב טובה שהאוהדים יכולים להיות גאים בה. אני חושב שהרגשנו את הקהל מאוד חזק היום, האצטדיון היה מלא. לחצנו טוב, משחק המסירות שלנו היה טוב מאוד ואנחנו צריכים לעשות את זה יותר. אני חושב שההרחקה לא שינתה את הקצב שלנו יותר מדי. בסך הכול זה חלק מהכדורגל והרבה פעמים ניצלנו בזכות פרטים קטנים והיום נשארנו בעשרה שחקנים בגלל פרטים קטנים".

לוזון: "משחק רע מאוד שלנו"

שהיה מאוכזב מאוד מהיכולת של קבוצתו והעובדה שהחמיץ הזדמנות גדולה לנצח את מכבי תל אביב ששיחקה זמן רב עם 10 שחקנים לא הסתיר את האכזבה שלו ואמר: "משחק רע מאוד שלנו. גם במחצית הראשונה וגם בשנייה הדבר היחיד שטוב הוא שבאנו למשחק חוץ מול מכבי תל אביב ולקחנו נקודה. אבל בכל האספקטים היינו חלשים. איבדנו את שלומי אזולאי, ההיעדרות של גילי ורמוט ורועי קהת פגעו בנו, אבל זה סיפורים. שיחקנו רע. לא יכולתי להשאיר את גילי ורמוט על הספסל כי היה חשש שדקל קינן לא יהיה כשיר אז הייתי צריך עוד שחקן הגנה בסגל. בקיצור סלט. במשחק הזה היינו רעים ולכן לא ניצחנו אותו. אין טעם לחזור על זה שוב ושוב. יש מיליון ואחד דברים שלא עשינו נכון. אין מה לטחון מים. שיחקנו רע זה הכול".

גל אלברמן, אחד השחקנים הוותיקים והמוערכים שנפרד ממכבי תל אביב בקיץ, מצא גם דברים טובים במשחק: ״הגענו עם תכנית משחק בשביל לנצח. בחלק מהדקות היינו טובים. בחלק מהזמן התוכנית לא עבדה. לקחנו נקודה חשובה ואנחנו מסתכלים קדימה. עבורי זה היה מפגש מרגש כי הייתי בצד הצהוב, אבל היום אני 100 אחוז במכבי חיפה. אני מודה למכבי תל אביב על הטקס לכבודי. שיהיה להם בהצלחה. אנחנו מסתכלים קדימה וחושבים חיובי. אנחנו קבוצה חדשה לגמרי ואני אומר את זה גם אחרי ניצחונות וגם אחרי הפסדים. אנחנו עם הפנים קדימה".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.