הויכוח הסוער בין העיתונאי ינון מגל התחיל מפרסום ציוץ בטוויטר, בו מגל הטיח ביקורת על ראש הממשלה בנימין נתניהו על הרכבת ההממשלה ה-35 של מדינת ישראל.

מגל כמי שידוע בקרבתו לנפתלי בנט ואיילת שקד עוד מימיו כח”כ בבית היהודי, בחר למתוח ביקורת נוקבת ולהפנות אצבע מאשימה למצב הנוכחי כלפי נתניהו, אך עם חידוד ממוקד יותר למשפחה שבבלפור.

 

 מגל ציין, כי מפלגת ימינה הייתה נאמנה אל נתניהו לאורך כל הדרך, ובכך ראה במעשה הזה כצעד לא ראוי שלמעשה “יורה בנגמ”ש”, וזורק את השותפים הטבעיים היישר אל ספספלי האופוזציה.

“הכל בגלל השנאה התהומית בבלפור כלפי נפתלי ואיילת” ובכך חתם דבריו. הציוץ החריף של מגל גרם ליאיר להשיב אש בחזרה ולהגן על אביו שפעל בצורה צודקת לדבריו.

יאיר נתניהו לא נשאר אדיש לדבריו של ינון וכתב בתגובה על ההצעה, שהונחה על שולחן מפלגת ימינה, מדבריו ניתן להבין, שההצעה הייתה הוגנת והגיונית.

הוא נימק זאת לאור העובדה, שמפלגת ימינה, מורכבת מ-6 מנדטים בלבד.

בנוסף הוא בחר להזכיר, כי נפתלי בנט הוא הראשון שרצה לערוק ולפרק את גוש הימין, על מנת לקבל את תיק הביטחון.

יאיר סיים בפרשנותו, כי איילת ונפתלי בנט הלכו לאופזויציה “בגלל כיסאולוגיה ולא אידאולוגיה”.

לסיום הויכוח הצטרפה רוני ססובר, שנמצאת ברשימת ימינה, ולא הצליחה להיכנס לכנסת האחרונה וזאת שלפניה. ססובר ענתה ליאיר בעקיצה, שהמציאות הוכיחה אחרת, כי בסופו של דבר רה”מ נתניהו הוא זה שיושב כעת עם גנץ ולא מפלגת ימינה שלטענתו איימה לערוק לגנץ.

יהיה מעניין לדעת האם הסתיים קרב הציוצים הזה?


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.