צילום: יח"צ

 

את הערב הזה לא תשכחו לעולם, אמן חושים אשר ידהים אתכם ויגרום לכם לפעור את עינכם ולשמוט את הלסת. מישל הקוסם הינו אמן בעל רזומה עשיר שרכש את הכשרתו במדינות שונות ברחבי העולם. ההופעות שלו הן מרתקות והוא מפלרטט וגם מאלתר בצורה חכמה ומצחיקה. את מישל ניתן להזמין לאירועים מסוגים שונים ולהפוך את האירוע למרגש, מצחיק ומקורי.

ישנם קסמים מסוגים שונים והקוסמים נהנים לראות את הקהל מוחא כפיים ונדהם. הקסמים מתחלקים לכמה קטגוריות עיקריות אשר חלקן ממש מתוחכמות וחלקן פשוטות אך מפתיעות.

סוגי קסמים

כאמור ישנם סוגים שונים של קסמים שניתן לצפות בהם במהלך מופעי כאלו:

  • קסמי במה הם אלו שמתבצעים על ידי שימוש באביזרים גדולים וכמובן בחורות שמסייעות לקוסם. בדרך כלל הקסמים הללו נעשים ללא צורך בדיבורים ונראים כמו סוג של פנטומימה. ישנם קוסמים אשר כל המופע שלהם מבוסס על קסמי במה בלבד.
  • קסמי קברט – שלא כמו קסמי במה מדובר על עבודה עם אביזרים פחות מרשימים. במקרים רבים משולב במופע גם סטנד אפ, בדיחות, וכמובן קסמים.
  • קסמי קלוז אפ  נעשים קרוב לעיני הצופים ובאינטראקציה ישירה עמם. ברב המקרים יהיה שימוש בחפצים שונים שכולנו מכירים כמו טבעות, שעונים, ניירות, קלפים ועוד.
  • קסמי רחוב הם ז'אנר חדש יחסית שהגיע בעקבות תכניות טלוויזיה שונות אשר יוחדו לנושא זה. מדובר על קסמים מאולתרים שנעשים ברחוב לפני אנשים אקראיים.

קוסם למבוגרים

מישל אמן הקסמים מעלה מופעים אשר מיועדים לקהל המבוגר יותר שעדיין נהנה לצפות בקסמים גם ממרום גילו. המופע הוא ייחודי ומדבר בשפה אינטליגנטית ורהוטה. בניגוד למופעים מול ילדים מדובר במופע מעט יותר מאתגר והוא מלווה גם באלתור, אינטראקציה עם הקהל ועוד.

היות שמדובר על מופע למבוגרים, מומלץ כמובן להגיע אליו ללא ילדים קטנים שעשויים להשתעמם. המופע מתאים לאירועים חברתיים שונים, ערבי חברה, ימי גיבוש ומסיבות מסוגים שונים. את המופע ניתן להזמין מראש ולהזמין את כל העובדים או החברים להופעה פרטית מיוחדת. עולם הקסמים הוא ללא ספק מרתק ולעולם לא נדע את הדרך האמתית שבה מתבצע הקסם.

בר מצווה קסומה

כל נער בר מצווה היה רוצה שמסיבת הבר מצוה שלו תהיה הטובה מכולן. בסופו של דבר בר מצווה חוגגים רק פעם אחת ולכן כדאי להשקיע כמה שניתן על מנת שהאירוע יהיה מכובד, מקפיץ ומקורי. מישל אמן החושים מופיע גם באירועי בר מצווה ומציע מופע קסמים מהפנט ומקורי.

הופעות לבר מצווה מסתכמות בדרך כלל בקריוקי או מסיבת כיתה. מופע קסמים הוא ללא ספק אחת האפשרויות הטובות והמתאימות ביותר לאירוע מסוג זה. נער הבר מצווה יוכל להזמין את כל הכיתה והמשפחות למופע מדהים שלא ישכח במהרה. אין  מופעים רבים ששווה להזמין באירוע כזה ולכן מומלץ לנצל את ההזדמנות.

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא