לא עוד Boycott, Divestment and Sanctions (, מניעת השקעות, ועיצומים) מהיום הוא: Bundle Delivery of the Settelments (משלוחי  של ההתיישבות).

החבילה המוצעת. תמונה: אור רייכרט
החבילה המוצעת. תמונה: אור רייכרט

בעוד החרם הכלכלי על ישראל תופס תאוצה ברחבי העולם ובעוד ארגוניו הרבים משיתים מתקפות תעמולה, הפגנות ועצומות, מחאות ושכנוע אנשי ציבור, באמצעותם הם מובילים רוח חזקה נגד ההתיישבות ומוצריה, ומגבילים את שיווק הטובין מיהודה, שומרון, בנימין ובקעת הירדן בעולם – חדש, תוצרת הארץ, קורא לקהילות ויישובים לרכוש חבילות דווקא משם תחת הסיסמא "מנצחים את החרם, מקדמים את ההתיישבות".

על מנת לחזק את המתיישבים אשר ארגוני ה-BDS פוגעים בפרנסתם, משפחתם וזכותם הבסיסית לחופש העיסוק, מציעים העומדים מאחורי הקמפיין שלוש חבילות אופציונליות למשלוחי מנות, המכילות יינות מובחרים המיוצרים ביקבים בדותן, כביר, הר ברכה ועוד, טחינת "אחווה" המיוצרת באריאל, שמן של 'משק אחיה' המיוצר בשילה, דבש מקדומים וכו'.

בנוסף, מבטיחים ב-BDS החדש, כי חלק מההכנסות מאותם משלוחי מנות שיימכרו, ייתרם לעמותת 'לב בנימין' הפועלת למען ילדים בעלי צרכים מיוחדים ולמשפחותיהם, המתגוררים ב-35 ישובים באיזור בנימין.

"אנחנו לא נשתוק. אנחנו לא נפקיר את האחים שלנו", מכריז הקמפיין. אז אחרי המכה הכואבת שחטפה ההתיישבות ביומיים האחרונים, נותר רק לחכות ולראות האם עם ישראל יבחר לחזק אותה מחדש.:עוד באותו נושא