דף הבית > כלכלה וצרכנות > קמפיין ה-BDS החדש – שייחזק את ההתיישבות

קמפיין ה-BDS החדש – שייחזק את ההתיישבות

הכירו את הקמפיין שנלחם בחרם ומציע לכם משלוחי מנות לפורים - דווקא מההתיישבות ביו"ש: "אפשר לנצח את השנאה"

לא עוד Boycott, Divestment and Sanctions (חרם, מניעת השקעות, ועיצומים) מהיום BDS הוא: Bundle Delivery of the Settelments (משלוחי חבילות של ההתיישבות).

החבילה המוצעת. תמונה: אור רייכרט
החבילה המוצעת. תמונה: אור רייכרט

בעוד החרם הכלכלי על ישראל תופס תאוצה ברחבי העולם ובעוד ארגוניו הרבים משיתים מתקפות תעמולה, הפגנות ועצומות, מחאות ושכנוע אנשי ציבור, באמצעותם הם מובילים רוח חזקה נגד ההתיישבות ומוצריה, ומגבילים את שיווק הטובין מיהודה, שומרון, בנימין ובקעת הירדן בעולם – קמפיין חדש, תוצרת הארץ, קורא לקהילות ויישובים לרכוש חבילות משלוחי מנות דווקא משם תחת הסיסמא "מנצחים את החרם, מקדמים את ההתיישבות".

על מנת לחזק את המתיישבים אשר ארגוני ה-BDS פוגעים בפרנסתם, משפחתם וזכותם הבסיסית לחופש העיסוק, מציעים העומדים מאחורי הקמפיין שלוש חבילות אופציונליות למשלוחי מנות, המכילות יינות מובחרים המיוצרים ביקבים בדותן, כביר, הר ברכה ועוד, טחינת "אחווה" המיוצרת באריאל, שמן של 'משק אחיה' המיוצר בשילה, דבש מקדומים וכו'.

בנוסף, מבטיחים ב-BDS החדש, כי חלק מההכנסות מאותם משלוחי מנות שיימכרו, ייתרם לעמותת 'לב בנימין' הפועלת למען ילדים בעלי צרכים מיוחדים ולמשפחותיהם, המתגוררים ב-35 ישובים באיזור בנימין.

"אנחנו לא נשתוק. אנחנו לא נפקיר את האחים שלנו", מכריז הקמפיין. אז אחרי המכה הכואבת שחטפה ההתיישבות ביומיים האחרונים, נותר רק לחכות ולראות האם עם ישראל יבחר לחזק אותה מחדש.

אביה ריש

אביה ריש

עורכת תוכן, אתר ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

654 מיליון דולר: האם הפעם ימצא הזוכה המאושר?

אחרי שלושה חודשים ללא זוכים, הערב תתקיים בארה"ב הגרלת ה"מגה מיליונס". הפרס: 654 מיליון דולר