קמין איכותי יוכל לחמם במהירות גם חדרים גדולים, ובנוסף מבחינה עיצובית, קמינים בעלי תרומה אדירה והשפעה משמעותית על האווירה בבית כולו. ניתן לצפות באש הבוערת בקמין בלי הפסקה במשך שעות, והחום הנעים והטבעי אותו הוא מפיק יהפוך את החורף לעונה המועדפת עליכם.

ישנו מגוון עצום של קמינים ממנו ניתן לבחור

אם החלטתם לשדרג את הבית שלכם ולרכוש קמין איכותי, חשוב שתכירו את המגוון הקיים בשוק. יש המון דגמים של קמינים מעוצבים בצורות שונות, כמו גם קמינים שמופעלים על ידי חומרי הסקה שונים. הדגמים המרכזיים כוללים בין השאר:

  • קמינים בנויים: אם אתם באמצע של שיפוץ מקיף בנכס, תוכלו בהחלט לשלב בתהליך הבנייה קמינים בנויים. קמינים בנויים הם למעשה קמין מודרני במראה קלאסי, מאחר והם חלק מקיר החדר, אך ניתן להתקין בהם מערכות הסקה אשר אינן מבוססות על שימוש בעץ כגון: קמין גז או נפט.
  • קמינים מעוצבים: חלק מהלקוחות מחפשים קמינים מעוצבים לשדרוג המראה של הבית. קמינים מעוצבים יכולים להגיע בשלל צורות, כך שיתאימו לכל סגנון עיצובי אותו אתם מחפשים בנכס שלכם. תוכלו לבחור קמינים בעלי מראה סטנדרטי וקלאסי, או דגמים עם צורות רבות ומשונות שיוסיפו לחדר מראה ייחודי.
  • סוג ההסקה: קמין עץ היה במשך שנים הבחירה הסטנדרטית, אך בגלל עליית מחירי העץ והפרעה סביבתית של העשן השימוש בו ירד עם השנים. לכן, רבים בוחרים כיום קמין גז או קמין נפט, כאשר היתרונות שלהם כוללים פעולה נקייה יותר כמעט ללא עשן, התחממות מהירה, ונוחות תפעולית שלא ניתן למצוא כמוה בקמין עץ.
  • קמין מרכזי לעומת פינתי: אם אתם מחפשים פתרון לחימום מסיבי של הבית, יתכן וכדאי לכם לשקול להתקין קמין מרכזי. קמין מרכזי הוא קמין הממוקם במרכז החדר, ולכן החום שהוא מפיק מתפזר בצורה יותר שווה. קמין פינתי לעומתו צורך פחות מרחב, והשימוש בו בישראל יותר נפוץ.

איך נבחר את הדגם המתאים לנו ביותר?

כאשר בוחרים קמינים, חשוב מאוד שנגדיר ראשית את הצורך שלנו. חלק מהלקוחות מעוניינים בקמין כחלק מעיצוב הבית, כשהמטרה העיקרית שלו היא לשמש כפריט דקורטיבי. אחרים יעדיפו קמין עם יכולת חימום גבוה וניצולת אנרגיה מרבית. נסו לחשוב מהם הדברים העיקריים המניעים אתכם לחפש קמין לבית, וכך תוכלו למקד את החיפוש שלכם בפרמטרים החשובים לכם ביותר. כך תוכלו לבחור במוצר המשתלם ביותר עבורכם.

למידע נוסף א.ברפמן קמינים https://www.brafman.co.il/

 


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.