חניכי בית"ר והקהילה היהודית במלבורן מול כנס ארגוני השמאל הקיצוני. צילום: בית"ר העולמית

ארגוני השמאל הקיצוני "" ו"" קיימו היום (ו') בעיר מלבורן באוסטרליה אירוע השקת ספר חדש וסמינר נגד צה"ל ומדינת ישראל. בתנועת בית"ר לא עברו על כך בשקט.

בעוד ישראל נמצאת תחת אש של רקטות מעזה, לצד ביטול משחק הידידות בכדורגל בין ארגנטינה לישראל בלחץ ה-BDS והתאחדות הכדורגל הפלסטינית, ארגוני השמאל הקיצוני "שוברים שתיקה" ו"הקרן החדשה לישראל" החלו היום בסמינרים נגד צה"ל בקרב קהילה היהודית באוסטרליה. לאירוע הוזמנו והגיעו חניכים ומדריכים מתנועות הנוער של השמאל מישראל.

האירוע עורר את חמת המקומית ותנועת בית"ר אוסטרליה קיימה מחוץ לכנס שבשכונת קולפילד. בהפגנה נכחו עשרות חניכי התנועה בית"ר ונציגים מהקהילה היהודית שעלו במספר על באי הכנס.

לקראת האירוע הפיצה תנועת בית"ר אוסטרליה דף מידע לגבי שני הארגונים שמקיימים את האירוע ובו את חשפו את האג'נדה הפוליטית והרצונם להסית את הקהילה היהודית נגד מדיניות ישראל.

ראש ההנהגה העולמית של בית"ר, נריה מאיר, אמר: "לאחר ששוברים שתיקה איבדו את הלגיטימיות בישראל הם עברו להסית את הקהילות היהודיות בתפוצות. בית"ר מעמידה קיר ברזל מול החתירה הבוגדנית של שוברים שתיקה. לא ניתן לארגון הקיקיוני לפגוע ביחסי ישראל והתפוצות. בעוז והדר נגן על שלמות הארץ והמדינה".

בת אל בנימין

בת אל בנימין

עורכת באתר ערוץ 20

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.