התחום שטומן בתוכו מערכות קירור והקפאה, מאפשר לכם לבחור מבין אלפי מוצרים את המקרר או המקפיא אשר יתאים לכם מכמה בחינות. החל משטח אחסון, טמפרטורה מינימלית ואופן התצוגה. כך למשל, עסק כגון מכולת או סופר יעדיף מקררי ויטרינה שבאמצעותם ניתן להציג מגוון שלם של פריטים לקהל הלקוחות ואילו עסקים מסחריים יותר שמתעסקים בחקלאות או בתחום הרפואה יעדיפו מקררים תעשייתיים שאופן התצוגה פחות רלוונטי או שאפילו ידרשו חדרי קירור מקצועיים.

הצבת דרישות עבור מערכות קירור לעסקכם

בכדי לבחור את מערכת הקירור האולטימטיבית עבורכם, רצוי להגדיר מה הם הפרמטרים והדרישות מראש ובכך להימנע מטעויות. ראשית, הגדירו מה התקציב עבורו שבאמצעותו תרצו לרכוש את המקררים. מדובר על הוצאה כלכלית משמעותית ולכן נסו לחשב את הוצאות החשמל והקירור החודשיות כאשר אתם בוחרים תקציב מסוים.

לאחר מכן, מדדו את השטח הפיזי עליו המקרר יהיה מונח. חשוב לוודא שאינכם רוכשים מקרר גדול מידי שאינו מתאים. בנוסף, הבינו האם אתם זקוקים לשטח אחסון רחב במקרר או שאתם מסוגלים להסתפק במקרר קומפקטי יותר.

תוספת של מקפיא תעשייתי

במידה והנכם בעלי עסק כגון מסעדה שבצורה חד משמעית זקוקה למקפיאים בכדי לשמור על טריותו של המזון, רצוי לבחון את המוצרים הללו בנוסף. תאלצו לרכוש מקרר ומקפיא בנפרד אך בעלות על הפריטים הללו הכרחית בכדי ליצור שטף של שירות אידיאלי עבור הלקוחות שלכם. גם כאן תוכלו למצוא מגוון פריטים בעלי מנועים בעוצמות שונות והגעה לטמפרטורות ספציפיות.

עסקים גדולים דורשים חדרי קירור

קירור והקפאה של מוצרים בעסקים בעלי נפח גדול יאלצו לבנות חדרים מסוימים, בעלי נפח אחסון גדול מאוד אשר מסוגלים לשמור על הטמפרטורה הרצויה. כמובן שבנייה של חדר מסוג זה דורשת השקעה כספית גדולה ותכנון המבנה בצורה נגישה.

מעבר לכל מערכות הקירור, המנועים המיוחדים ומדחסי האוויר שתאלצו לרכוש בשביל חדר הקירור, היבט חשוב מאוד שיש לשים לב אליו הינו מערכות הפיקוד והניתור. תפקידן של המערכות הללו הינו להתריע בפני בעל העסק האם יש דליפה של קור או כניסה של חום לחדר הקירור שגורמת לאיבוד הטמפרטורה.

המערכות הללו מחוברות בדרך כלל ישירות לאפליקציה שמובנת בטלפון החכם ובצורה כזאת, בעל העסק מסוגל לשלוט על כל הנעשה בחדר בשלט רחוק. במידה וישנה בעיה, המערכת תיידע את בעל העסק והוא יוכל לבצע את כל השינויים הרצויים.

רכישה של ציוד קירור והקפאה הינה משימה די מורכבת ולכן חברתנו מספקת לכם את כל המידע הרלוונטי והרצוי. כל שעליכם לעשות זה להיכנס לאתר שלנו ולבחון את מאות סוגי המקררים והמערכות שברשותנו.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20