השבוע יצא לדרך מיזם “בימות פיס” שיתקיים בין החודשים יולי – דצמבר 2017, בשיתוף הרשויות המקומיות והמועצות האזוריות. במסגרת המיזם, “מפעל הפיס” יעניק הזדמנות ליהנות ממופעי תרבות מבוקשים לתושבי הפריפריה והמרכז ב-230 יישובים אשר ייהנו מ-200 הופעות של מיטב האמנים, בפארקים ובאולמות גדולים, בחינם או במחיר השתתפות סמלי של עד 30 שקלים.

רמי קלינשטיין. צילום: מיכל פתאל
רמי קלינשטיין, אחד מהאומנים שיופיע בשבועות הקרובים במסגרת המיזם. צילום: מיכל פתאל

יו”ר מפעל הפיס, אלוף (מיל’) עוזי דיין: “אני מברך את חברי למועצה לתרבות ואמנות על קיום מיזם התרבות המצליח “בימות פיס”, זו השנה השביעית ברציפות ומעריך את  הירתמות האמנים למיזם המבורך.  מיזם “בימות פיס “, הינו חלק מהאסטרטגיה שלנו לפתח את התרבות בישראל על כל גווניה ובדגש על הפריפריה אנו גאים בכך שהציבור הישראלי גם בישובים מרוחקים מהמרכז יוכל ליהנות מהתרבות הישראלית על כל רבדיה הביקוש הרב מקרב הציבור והרשויות למופעים, קצב העלייה במספר האמנות, בהחלט מחזקים אותנו בהובלת המיזם קדימה”.

Israeli singer Avraham Tal performs at a concert in Tel Aviv. January 08, 2012. Photo by Yossi Zeliger/FLASH90 **MAARIV OUT** *** Local Caption *** äæîø  àáøäí  èì äåôòä á úì  àáéá
אברהם טל, יופיע השבוע באפרת. צילום: יוסי זליגר

בין האומנים שיופיעו במיזם: אברהם טל, אהוד בנאי, אתניקס, ברי סחרוף, גידי גוב, דודו טסה, הדג נחש, הייתם חלאיילה, הפרוייקט של רביבו, התקווה 6, ויולט סאלמה, יובל דיין, ירדנה ארזי והגבעטרון, לינה מח’ול, מאור אדרי, מוקי, מוש בן ארי, מירי מסיקה, מקהלת ביאת, נתן גושן, עברי לידר, עילי בוטנר וילדי החוץ, פאר טסי, קובי אפללו, קפה שחור חזק, קרן פלס, רוני דלומי, רותם כהן, רמי קליינשטיין, רנא חורי, שלומי שבן ועוד.

השנה לראשונה מזמין מפעל הפיס את הקהל להעלות את חוויותיהם מהמופעים במסגרת פעילות “רגע מנצח”, פעילות זו מעודדת את הקהל שמגיע, לצלם תמונות מהמופעים ולתייג באינסטגרם בהשטאג  #בימותפיס17  . הזוכים יקבלו כרטיסי כניסה למופעים במועדוני הזאפה.

את רשימת המופעים תוכלו למצוא באתר הפיס: www.pais.co.il והיא מתעדכנת אחת לשבוע.

היום (ג’) תוכלו ליהנות מהמופע של אליעד נחום במזכרת בתיה, מחר ממופע של אברהם טל באפרת, ביום חמישי תוכלו ליהנות מהמופע של אהוד בנאי בהוד השרון, אתניקס ברעננה ונתן גושן בבית דגן.

 

מרב לרנר

מרב לרנר


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.