כאשר מדברים על קידום אתרים ברשת האינטרנט מדברים בעיקר על קידום אורגני בגוגל. פעולת קידום זו ידועה גם בשם SEO ומטרתה להוביל את האתר המקודם לתוצאות החיפוש המיטביות ביותר תחת כל מילת מפתח ו/או ביטוי מפתח המותאם לצרכי הקידום. כידוע, גוגל מהווה את מנוע החיפוש הנפוץ ביותר בקרב משתמשי רשת האינטרנט, כאשר למעלה מ-90% מהגולשים ברשת נעזרים בו לצרכי חיפוש מדי יום. יחד עם זאת, על מנת להגיע לכמות הגדולה של הגולשים הנעזרים בגוגל כמנוע חיפוש, בעלי האתרים נדרשים לקיים פעולות קידום שונות וזאת על מנת להבטיח את מקומם (תחת מילות חיפוש וביטוי מפתח הרלוונטיים להם) בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש.

כיצד תהליך הקידום האורגני יכול לסייע גם לעסק/אתר שלכם?

כפי שהסברנו לעיל, גוגל מהווה את מנוע החיפוש השימושי ביותר ברשת ולכן כל אתר ובית עסק הפועל ברחבי הרשת מעוניין להשיג מיקומים טובים יותר בתוצאות החיפוש הרלוונטיות עבורו. חשוב לזכור שמאחורי כל פעולת חיפוש המתקיימת בגוגל, יושב למעשה גולש/ת שמעוניין להגיע לאתר כזה או אחר אשר יספק לו את מבוקשו. כפועל יוצא מכך, על מנת להגיע לכלל הגולשים המבצעים חיפוש נקודתי בתחום עיסוקכם ו/או תחום האתר שבבעלותכם ברשת, תדרשו לקיים פעולת קידום אורגני בגוגל שמטרתה למקם את אתרכם בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש ובכך לגבור על כל המתחרים הישירים והעקיפים שלכם ברשת.

כיצד מתבצע הליך הקידום האורגני?

קידום אתרים אורגני בגוגל הינו תהליך עבודה מורכב ומסועף המיושם על ידי חברות קידום שונות העוסקות בנושא. על מנת להבטיח לעצמכם תהליך קידום מקצועי, יעיל ונכון, אנו ממליצים לכם בראש ובראשונה לבחור באופן המוקפד ביותר את חברת הקידום שבשירותיה תעזרו. ברוב המקרים, מומלץ לבחור את זהות החברה בהתאם לניסיונה המקצועי בתחום, היקף השירותים המקצועיים המוצעים על ידי במסגרת הליך הקידום, וכמובן, בדיקה יזומה מצידיכם בנוגע למיקומם של האתרים אותם מקדמת החברה בתוצאות החיפוש בגוגל.

מהם השירותים המקצועיים המיושמים במסגרת הליך קידום אתרים אורגני על ידי חברות קידום מובילות בתחום?

חברות הקידום המובילות בתחומן, מעמידות לרשותכם מגוון רחב של שירותים מקצועיים למטרות הליך הקידום האורגני. שירותים אלו כוללים בין היתר:

  • אפיון מצבו הנוכחי של האתר המיועד לקידום בכל הנוגע לנוכחותו ברשת האינטרנט בכלל ובמנועי החיפוש בפרט
  • מחקר שוק מקיף הכולל בתוכו גם בדיקה מעמיקה של פעולות הקידום המתבצעות על ידי המתחרים וגם מחקר מילות מפתח וביטוי מפתח באמצעותם גולשי הרשת מבצעים חיפוש במונעי החיפוש בתחומים שונים הרלוונטיים לתחום עיסוקו של האתר המקודם
  • פיתוח תשתיות האתר לצורך התאמתו לפעולת הקידום במנועי החיפוש. שירות זה מכונה אופטימיזציה בשפה המקצועית והוא מיועד להתאמת קוד ותוכן האתר לצרכי הקידום השונים והדינמיים הנקבעים על ידי האלגוריתמים של גוגל
  • התאמת התוכן הטקסטואלי באתר בהתאם לממצאי מחקר מילות המפתח
  • התאמת רספונסיבית של האתר המקודם לצרכי גלישה מיטבית בכל פלטפורמת גלישה אפשרית, לרבות, מכשירי הסמארטפון, טאבלטים וכדומה
  • הפעלת מערך קישוריות (לינקים נכנסים) באמצעות הפצת כתבות תוכן מקצועי ושיווקי באתרי אינטרנט רלוונטיים
  • שדרוג השפה העיצובית של האתר במידת הצורך
  • ניתוח אנליטי של כל הדו"חות הסטטיסטיים הקשורים להרגלי הגלישה באתר, תנועת הגולשים לאתר, יחסי ההמרה של האתר וכדומה

ושירותים נוספים המיושמים מ-"אחורי הקלעים" של האתר על מנת לקדם אותו לדף תוצאות החיפוש הראשון בגוגל תחת כל מילת מפתח או ביטוחי מפתח רלוונטי.

הליך קידום אורגני מקצועי בגוגול הינה פעולה מתמשכת וסזיפית שתוצאותיה נקבעות בין היתר בהתאם להיקף התחרות של התחום העיקרי של האתר המקודם. יחד עם זאת, חשוב לציין שחברות קידום מקצועיות, מנוסות ומובילות בתחומן, הינן בעלות התמחות ומיומנות מקצועית המאפשרת לכם לקדם בבטחה את אתרכם לתוצאות החיפוש הטובות ביותר גם במקרים בהם התחום העסקי בו אתם פועלים הינו תחרותי במיוחד במנועי החיפוש.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20