סדן הכחיש וטוען שלא היו דברים מעולם, אבל מנכ"ל חדשות 10, גולן יוכפז, מאשר הערב רשמית כי הדברים אכן נאמרו – ובש"ס לא מתכוונים לוותר.

הבוקר (ג') עיתון 'הארץ' דיווח כי בישיבה שבה הציג רמי סדן את מועמדותו ליו"ר חדשות 10, הוא אמר לחברי הדירקטוריון: "אני כמוכם באליטה שונא את תנועת ש"ס ואת הגנב אריה דרעי".
על  פי הפרסום, סדן ביקש להדגיש בפני חברי הדירקטוריון כי "אנחנו כאליטה צריכים לפרוץ את המעגלים של הערוץ, לפנות לקהל של ש"ס, למסעודה משדרות".
בראיון לגלי צה"ל אמר דוברו של יו"ר ש"ס אריה דרעי, ברק סרי, כי "הדברים האלה מזעזעים, חמורים ומגונים. מדובר בהתבטאויות גזעניות ומתנשאות, שאני לתומי חשבתי שבשנת 2016 כבר לא קיימות".
מנגד, סדן הכחיש את הדברים ואמר בראיון לגלי צה"ל כי בישיבה המדוברת לא הוזכר "לא אריה דרעי, לא תנועת ש"ס, זה בכלל לא רלוונטי… יש אנשים שיש להם קושי לראות אדם חובש כיפה מתמנה לתפקיד כזה".

ש"ס מצידה פנתה ליועמ"ש בדרישה למנוע את המינוי.
בדיון שנערך בתכנית הפטריוטים, אמר המנחה אראל סג"ל כי סדן טעה כשהנחנף אל אותם אליטות.

בדיקת הרשות השניה עם נציגי המדינה בדירקטוריון העלתה כי הדברים שיוחסו לרמי סדן ב'הארץ' לא נאמרו על ידו בישיבה.

גלית דיסטל אטרביאן ענתה לו כי "אי אפשר לדעת מה הוא אמר, אדם מקורב לנתניהו הוא סדין אדום. תפסיקו לקחת את מסעודה משדרות בתור דוגמה. זו אמא של הפקידה שלכם מהבנק. אנחנו בסדר גמור".
שמעון ריקלין סיפר כי מדובר במאבק פנימי של ערוץ 10: "יש שלישייה שחושבת שערוץ 10 שייך לאבא שלהם, ורשבסקי, גולן יוכפז ורביב דרוקר והם אלו שהדליפו את הסיפור כדי לטרפד את המינוי".
ריקלין סיפר כי לפי מקורותיו, סדן אכן אמר את הדברים.
ארי שמאי טען כי לא מדובר בגזענות. "עשו לו כיפה שחורה. מי שאומר שש"ס זו מפלגה גרועה ושדרעי גנב, הוא לא גזען, הוא דובר אמת. מזרחי שהוא בעד דרעי כי הוא מזרחי הוא הגזען".

הפטריוטים

הפטריוטים