למה ללכת ללמוד ספרות?

בין אם אתם נמצאים בשיא הקריירה שלכם ורוצים לבצע הסבה מקצועית ובין אם רק עכשיו חזרתם מהטיול שאחרי הצבא, קורס ספרות הוא אחד הקורסים האיכותיים ביותר שתעשו, שכן הוא פותח עולם ומלואו. דבר ראשון, מדובר במקצוע מבוקש. לקוחות רבים מתדפקים על דלתות המספרה כדי לרענן את מראה השיער שלהם, ורבים מהם מבקרים במספרה אחת לשלושה חודשים לפחות. אם תבחרו בתחום הספרות, תהנו מתעסוקה רבה – הן בתור שכירים והן בתור מעסיקים ועצמאיים. דבר שני, עיצוב שיער הוא אמנות לכל דבר ועניין. לכל מעצב שיער וספר יש סגנון ייחודי משלו, כן גם כשהוא עושה הכול לבקשת הלקוח. לאורך השנים הסגנון האישי הזה הולך ומתפתח, והוא זה שמבדיל בין ספר אחד לשני.

מה לומדים בקורס ספרות?

דבר ראשון, קורס לספרות מתחלק למגוון רחב של תתי קורסים וביניהם קורס תסרוקות למתחילים, ספרות לגברים, תסרוקות כלה וערב, תספורות נשים מודרני וקלסי וכדומה. בשלב הראשון התלמידים נחשפים לרקע התיאורטי ולומדים להכיר נושאים כמו חלוקת השיער לשבילים, התאמת תסרוקות למבנה הגולגולת, תכשירים שונים, צביעת שיער, שילוב חומרים שונים, זוויות גזרה ועוד. בשלב הבא עוברים לתרגול והתמחות מעשית, כדי ליישם את כל הטכניקות שנלמדו בפועל. לאחר מכן, מקבלים תעודה על סיום הקורס ומתחילים להשתלב במסגרות השונות לעיצוב שיער – סלוני יופי, מכונים, מספרות ועוד.

התמחות: קורס ספרות לגברים

תחום הספרות הוא תחום נרחב הכולל מגוון רחב של תתי תחומים. אחד מבין תתי התחומים האלה הוא ספרות לגברים. תספורות של גברים אינן דומות לאלה של הנשים, ויש צורך ללמוד נושאים רבים דוגמת מחזוריות צמיחה, מבנה הגולגולת הגברית, טכניקת סירוק השיער וכדומה. קורס ספרות לגברים באתר של דיויס וביטון הוא קורס מיוחד במינו המציע לכם לא רק ידע תיאורטי והכשרה מעשית, אלא גם ערכת ספרות מקצועית בשווי 1,500 שקלים. ערכה זו כוללת את כל מה שצריכים המשתתפים כדי להפוך לספרים אמתיים: ראש אימון לגזירות, חלוק ספרים, סט תספורת, תערים, מכונת תספורת, תערים ומנקה צוואר.


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.