2:44 21/11/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > קופיקס פונה למגזר החרדי

קופיקס פונה למגזר החרדי

הכירו את "קופיקס בעיר": סניפים שיופעלו ללא מקומות ישיבה כלל, ויציעו שירות של טייק אווי בלבד. המוצרים יישאו כשרות בד"צ העדה החרדית ירושלים

קופיקס ממשיכה להתרחב: הבוקר(ב') הודיעה החברה לבורסה כי היא מקימה תת רשת חדשה למגזר החרדי. הרשת החדשה תוקם תחת השם "קופיקס בעיר".

 חיים אהרון, מנכ"ל רשת קופיקס מספר על פתיחת המפעל בראיון לעמית קוטלר בתכנית כלכלי בלילה

על פי הודעת החברה, "סניפי רשת "קופיקס בעיר" ימכרו מוצרים בכשרות בד"צ העדה החרדית ירושלים ויעבדו במתכונת של טייק אווי ללא אפשרות ישיבה בסניפים".

ששה סניפים בעיר בני ברק כבר הוסבו לפורמט החדש, והחברה מתכננת להקים ולהסב סניפים נוספים תחת הפורמט בריכוזים של ציבור חרדי, כמו ירושלים וערים נוספות, כאשר התכנית היא להגיע בשלב הראשון לכמות של 20 סניפים.

מפעל חדש ל"קופיקס"

מוקדם יותר החודש דיווחה קופיקס על הקמת מפעל מזון ביבנה, על שטח של 1,000 מ"ר ובהשקעה של 5 מיליון שקל. המפעל ייצר מוצרי מזון שונים לרשת בתי הקפה ולרשת הסופרמרקטים של קופיקס. מדובר על מוצרים כמו כריכים, טוסטים, סלטים טריים וסושי. החברה דיווחה כי המפעל יאפשר ייצור של כ-500 אלף מוצרים בחודש, והיא צפויה להעסיק בו 35 עובדים.

נכון לחודש מאי הפעילה קופיקס 124 בתי קפה ו-14 סופרמרקטים.

חיים אהרון, מנכ"ל רשת קופיקס סיפר על פתיחת המפעל בראיון לעמית קוטלר בתכנית כלכלי בלילה ואמר: "זהו תהליך שאנו עובדים עליו מעל שנה. המפעל הוא סטנדרט גבוה. לאור סערות הימים האחרונים בנינו את המפעל בסטנדרט מאוד גבוה, יחד עם משרד הבריאות וכל הגורמים הרלוונטים עם יועצים מהשורה הראשונה".

"המפעל עולה 5 מליון ש"ח המיועד להשקעה לתווך ארוך, ליצור לנו יתרון בשוק, לשפר את המוצרים. כרגע אין דברים חדשים, כריכים סלטים וסושי, בהמשך לשפר לשדרג ולהביא מוצרים חדשים. המטרה העיקרית היא לשדרג את הכשרות והשירות ובהמשך גם לראות מזה רווחים אבל זו לא המטרה מספר אחת".

"קופיקס הגיעה גם לרוסיה. ברוסיה המחיר נגזר לפי מדינת היעד והמחירים המקובלים בשוק המזון. יש אינסוף וריאציות של קופיקס, פיצה פיקס, פלאפל פיקס ורק לפני מספר ימים נפתחה חנות בתחום הפארם ואנחנו מברכים על זה. זה מחזק את מה שאנחנו עושים ואנחנו מחזקים אותם".

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

1

בני משפחת מנגיסטו נשאו דברים באו"ם יחד עם השגריר דנון

בני משפחת מנגיסטו קראו להשבתו במטה האו"ם בניו יורק. האח אילן: "כמו שמתעסקים בהרבה סוגיות המוניטריות ברצועה - רוצים שלא ישכחו את אחי"