אבי כץ, המייסד והבעלים של רשת "קופיקס" הודיע היום (ה') כי מחיר המוצרים ברשת יעלה בשקל אחד ויעמוד מעתה על שישה שקלים. בראיון ל'כלכלי בלילה' אומר כץ: "לא מתחייב שזו העלייה האחרונה".

קו-six. הראיון המלא ב-23:00 ב'כלכלי בלילה'
כץ סיפר כי ההתייקרויות במשק כמו שכר הדירה, שכר מינימום, חשמל וחומרי הגלם מאלצים את הרשת להעלות את המחיר וזאת כדי שתוכל להמשיך למכור מוצרים ברמה מספקת ותגדיל את מבחרם, מה שיבטיח את המשך קיומה.
"קופיקס", שהנהיגה מחיר אחיד לכל הפריטים שהיא מציעה, תמשיך לשמור על מחיר אחיד ברשת, שיעמוד על שקל אחד יותר ממה שהונהג עד היום. העלאת המחירים תחל ביום ראשון ה-19.2.17.כך אמר אבי כץ בהצהרה שפרסם: "מאז שפתחנו את רשת קופיקס לפני שלוש וחצי שנים, חסכנו לצרכנים באופן ישיר ועקיף מעל למיליארד שקלים. אנחנו מוכרים כ- 200,000 פריטים ביום, דבר שחוסך לצרכנים כמיליון וחצי שקל מדי יום, בהשוואה למחירים ברשתות האחרות. רעיון המחיר האחיד לכל המוצרים ימשיך להתקיים, אך המחיר יעמוד על שישה שקלים. ניסינו במשך תקופה ארוכה להילחם בכוחות השוק ולשמור על המחיר של 5 שקלים, אך העליות במשק לא אפשרו לנו"העלאת המחיר תאפשר לנו להמשיך ולהתקיים כרשת חזקה, להעשיר את מגוון המוצרים ולהביא את המהפכה למיקומים נוספים, שעד היום לא הצדיקו פתיחת סניף של קופיקס. גם במחיר של שישה שקלים נמשיך לשמור על האטרקטיביות של הרשת ולהיות הרשת הזולה והמשתלמת ביותר".

בקופיקס הוסיפו כי הרשת לא תעלה את מחירי מוצרי הסופר, שם ישארו המחירים על חמישה שקלים.
ניר מועלם

ניר מועלם

עורך חדשות, ערוץ 20.
ניר מועלם