מהי קוסמטיקה רפואית?

טיפול קוסמטי רגיל כולל לרוב מסיכת פנים ועיסוי ואילו קוסמטיקה רפואית נמצאת תחת הנישה היותר רפואית וכוללת טיפולים המשלבים שימוש במכשירים טכנולוגיים שונים ומעט יותר מזכירים את הרפואה האסתטית או הפלסטית. 

על מנת לעסוק בתחום הרי שיש צורך בהכשרה מתאימה ולכן מי שעוסקת בתחום נקראת קוסמטיקאית רפואית. 

בשלב הראשון, קוסמטיקאית רפואית תיפגש אתכם לפגישת ייעוץ ואבחון מצבכם האישי . מטרת פגישת הייעוץ הינה כמובן בדיקת מצבכם וזה הזמן שלכם להסביר מה מפריע לכם.

בשלב הבא, לאחר אבחון המצב ובדיקה הקוסמטיקאית הרפואית תבצע לכם התאמת טיפול ייעודי ותוכנית טיפולים אישית על מנת להגיע לתוצאות הרצויות. קוסמטיקאית רפואית מקצועית כבר ממבט אחד זריז, תבין בדיוק מה אתם צריכים ותציע לכם תוכנית טיפולים כך שבמינימום זמן כבר תראו תוצאות.

מוצרים שניתן לרכוש אצלי באתר

בהמשך כמובן תקבלו הצעת מחיר ותצטרכו להחליט האם זה מתאים לכם ותרצו להתחיל את ההליך. ישנם אנשים רבים אשר סבורים כי בטיפולים ביתיים יוכלו להשיג את אותן תוצאות ובכך מנסים לחסוך בעלויות אבל למעשה גורמים ליותר נזק מתועלת ועלולים לשלם פי כמה וכמה בהמשך.

אין ספק שפרמטר העלויות חשוב כאשר מחפשים אחר קוסמטיקאית רפואית אך חשוב להבין כי טווח המחירים משתנה בהתאם לסוג הטיפול, החומרים שמשתמשים או המכשירים, משך זמן הטיפול וכדומה. 

בעזרת קוסמטיקאית רפואית מקצועית תוכלו להשיג שינוי משמעותי בנראות שלכם, לשפר ולתקן את מה שמפריע לכם ולהשיג את המראה הזוהר, הקורן והבריא שבו אתם חפצים. אין לנו ספק כי לאחר כמה טיפולים תרגישו בהבדל ותתמכרו להרגשה הנפלאה שתעטוף אתכם. 

כאשר מחפשים אחר קוסמטיקאית רפואית מומלץ לבצע סקר שוק קצר, לחפש אחר המלצות, ביקורות, תגובות וכמובן לבדוק שיש לה תעודות הסמכה והכשרות. רק כך תעניקו לעצמכם טיפול משלים ותיהנו מתוצאות מעולות. 

לפרטים בקרו באתר של מור בראל קוסמטיקאית פרא רפואית – 052-6917278

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא