דף הבית > חם ברשת > קומיקאי מניו יורק לעג לילד חרדי – והתנצל

קומיקאי מניו יורק לעג לילד חרדי – והתנצל

מודה ועוזב ירוחם? הקומיקאי האמריקאי קוואי ג'יימס צילם סרטון בו נראה ילד חרדי מברוקלין מגולח שיער, תוך שהוא לועג לו: "גם אני הייתי בוכה אם הייתי נראה ככה"

קוואי ג'יימס, קומיקאי תושב ניו יורק ואישיות מוכרת ברשתות החברתיות, נאלץ להתנצל לאחר שהעלה לפייסבוק סרטון שבו לעג לתספורתו של ילד חרדי אותו ראה באחת השכונות החרדיות של ברוקלין. בסרטון נראה ילד כבן חמש עם פאות ארוכות ותספורת גלוחה, כשהוא ממרר בבכי. ג'יימס נשמע כשהוא אומר לילד, מאחורי המצלמה: "גם אני הייתי בוכה אם הייתי נראה ככה, אחי. זה דפוק מה שהם עושים לך".

מתוך עמוד הטוויטר של ג'יימס

 

הסרטון זכה למיליון צפיות לפני שהוסר מהרשת, אחרי קיתונות של ביקורת מצד ארגונים יהודים בארה"ב וחברי מועצת העיר. ג'יימס מיהר להתנצל ואף הביע נכונות לבקר בשכונה החרדית בורו פארק, לבקשת אנשי ציבור, על מנת "ללמוד על משמעות החרטה ובקשת הסליחה".

בחשבון בחשבון הטוויטר שלו כתב: "היום אחרי העבודה חזרתי לקהילה היהודית לבקש סליחה מאלה שנפגעו. ברגע שהתחלתי לדבר, האיש הזה מיד הבין מי אני מהפרסומים, דיברנו, הוא ביקש להצטלם ואף הזמין אותי לארוחת ערב בביתו".

אביה ריש

אביה ריש

עורכת תוכן, אתר ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

בתוך שלושה ימים: 800 אלף דולר גויסו עבור משפחת פולד

קמפיין גיוס המונים שנפתח ביום בו נרצח אבי המשפחה ארי הי"ד, הצליח לגייס בתוך שלושה ימים בלבד סכום שיא של 800,000 דולר עבור המשפחה: "ארי עשה הרבה למען ישראל, ואנחנו רוצים לעשות משהו למענו"