אושרת קוטלר: ״ילדיי שלי וגם חבריהם משרתים בקרבי בשטחים כבר שנים

את דבריה הערב במגזין: ״ילדיי שלי וגם חבריהם משרתים ביחידות קרביות בשטחים כבר שנים. הביקורת שלי הופנתה אך ורק כלפי חיילים שהשליטה שלנו כלפי הפלסטינים בשטחים הביאה אותם לפגוע בחפים מפשע (…) תמיד אגיד את דעתי, לא תצליחו להשתיק אותי״המגזין עם אושרת קוטלר

Posted by ‎רשת‎ on Saturday, February 16, 2019

אחרי שעוררה רבתי בדברים שאמרה הערב (מוצ"ש) בתוכנית 'המגזין עם אושרת קוטלר' בערוץ 13, נשארה המגישה לצלם . "ילדיי שלי וגם חבריהם משרתים ביחידות קרביות בשטחים כבר שנים", אמרה והסבירה: "הביקורת שלי הופנתה אך ורק כלפי חיילים שהשליטה שלנו בפלסטינים בשטחים הביאה אותם לפגוע בחפים מפשע – טוב לכם?". קוטלר הוסיפה וקבעה: "אני אמשיך להביע את דעתי בתוכנית הזאת, לא תצליחו להשתיק אותי".

את הסערה עוררה לאחר שהעירה בסוף כתבה ששודרה על חמישה 'שהואשמו בהכאת שני סייענים למחבל שביצע את הפיגוע בגבעת אסף – אותם החזיקו כעצורים. "שולחים את הילדים לצבא, לשטחים ומקבלים אותם ׳׳. זו התוצאה של הכיבוש", אמרה שם המגישה הוותיקה.

רשת13: "קוטלר היא עיתונאית דעתנית"

ברשת13 שיגרו גם רשמית ומסרו כי "אושרת קוטלר היא עיתונאית דעתנית, שמביעה את דעותיה מעת לעת, כמו גם עיתונאים אחרים במערכת שמחזיקים בדעות אחרות. אושרת הביעה את דעתה האישית בלבד".

הורי הלוחמים לקוטלר: "אמירה אומללה ומכוערת"

 


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.