דף הבית > אקטואליה וחדשות > קדוש למוסלמים? ילדים שיחקו כדורגל על הר הבית – הכדור הוחרם

קדוש למוסלמים? ילדים שיחקו כדורגל על הר הבית – הכדור הוחרם

משטרת ישראל הפסיקה משחק כדורגל בשטח הר הבית והחרימה את הכדור מהילדים הערבים. ארגון חוננו: "שמחים שהמשטרה החלה לאכוף את החוק בהר הבית גם נגד ערבים"

משטרת ישראל הפסיקה משחק כדורגל בשטח הר הבית והחרימה את הכדור מהילדים, כך עולה מסרטון שמופץ ברשת הפייסבוק. בסרטון נראים ילדים ערבים אשר משחקים בכדור בשטח ההר עד ששוטר ניגש אליהם ומחרים את הכדור. בסרטון נראה תחילה אחד הנערים מסרב לתת את הכדור לשוטר אך לאחר מכן אינו מתנגד.

 

נזכיר כי לאחרונה השיבה המשטרה לפנייה של ארגון חוננו אשר הלינה על משחקי הכדור בהר ואמרה כי הנהלים בנושא יחודדו. יאיר קהתי מתנועת חוזרים להר מסר "אנו שמחים שמשטרת ישראל התחילה לאכוף את החוק בהר הבית גם כנגד הערבים, אנו מצפים ומקווים שהיא תמשיך לאכוף את שאר חוקי המדינה בהר כנגד הערבים ותתיר ליהודים להתפלל בהר כמו שאינה מונעת מהערבים".

שמואל מידד (זנגי) מנכ"ל ארגון חוננו שהגיש את תלונה בשם מר יאיר קהתי מסר "מצער לראות את מקום קודשנו מחולל ומבוזה, אנו שמחים שהתלונה שהגשנו חידדה את הנהלים ושאכן ישנו שינוי במדיניות עצימת העיניים של המשטרה בהר הקדוש, עם זאת אנו מקווים כי השינוי לא ייעצר וגם ההסתה הרבה, ביזוי העולים היהודים להר ומדיניות אפליית היהודים בהר יטופלו גם הם בהקדם, והעבריינים ייחקרו וייענשו".

 

ניר מועלם

ניר מועלם

עורך תוכן, ערוץ 20.
ניר מועלם

אולי יעניין אותך גם

תיעוד: הריסות המפעל שישראל הפציצה בסוריה

אחרי שישראל הואשמה בהפלת המטוס הרוסי, בסוריה מפרסמים תיעוד של הריסות המפעל שהותקף בלטקיה