פרויקט פרי פלייס ביזנס. הדמיה: aa סטודיו

 

בימים אלה הולך ונבנה בעיר רחובות פרויקט פרי פלייס הממשיך את תנופת הבנייה וההתפתחות של העיר. השטח של המתחם נרכש על ידי חברת פרי נדל”ן מקבוצת אלדד פרי ובעל היקף בנייה אדיר של 100,000 מטרים רבועים, בתוכו יוקמו 750 דירות המיועדות להשכרה לסטודנטים, בניין משרדים בן 12 קומות המציע משרדים למכירה ולהשקעה במגוון גדלים ושטחי מסחר.

עבודות הפיתוח בשטח כבר החלו ומאות דירות סטודנטים נמכרו למשקיעים שעמדו על הביקוש הגבוה מצד סטודנטים הלומדים במוסדות האקדמאיים הרבים הממוקמים בצמוד לפרויקט. בשלב זה, יוצא לדרך שיווק מגדל העסקים Peri Business Place, ומביא בשורה אל בעלי העסקים והמשקיעים המתעניינים בהשקעות בנדל”ן המסחרי, זאת באמצעות משרדים להשקעה במגוון גדלים החל מ-14 מ”ר, המאפשרים גם לבעלי עסקים ומשקיעים קטנים להחזיק במשרד בגודל התואם את הצרכים העסקיים והיכולות הפיננסיות שלהם. בבניין המשרדים יוקם טרקלין עסקים וחדר ישיבות משותף בכל קומה, המייתרים את הצורך בשכירת משרדים גדולים ומספקים חיסכון אדיר בדמי השכירות החודשיים.

פרי ביזנס פלייס ברחובות – השקעה חכמה!

התכנון: משרדים בגדלים שונים למכירה ולהשקעה במחירים נוחים

המחיר: משרד קטן בגודל של 14 מ״ר החל מ-129 אלף ש”ח בלבד

המיקום: מיקום אסטרטגי בפארק המדע ברחובות, בסמוך לתחנת הרכבת ולצירי תנועה מרכזיים

התשואה: תשואה גבוהה האופיינית להשקעה במשרדים באזור עם ביקוש גודל

החיסכון: טרקלין עסקים משותף בכל קומה וחדרי ישיבות מרכזיים מאפשרים לשכור משרד קטן וליהנות ממגוון שירותים משותפים בסטנדרט גבוה

ליאור ברדוגו, מנכ״ל פרי נדל״ן: הזדמנות גדולה לבעלי עסקים קטנים ברחובות והסביבה

״המיקום של מגדל המשרדים בפרויקט פרי פלייס והתכנון שלו, הכולל משרדים קטנים החל מ-14 מ״ר, מהווה הזדמנות גדולה לבעלי עסקים קטנים ומקצועות חופשיים להיות בעלים של המשרד שלהם במחיר נוח”, אומר ברדוגו. “כמו כן, האופי השיתופי של חללי הישיבות מהווה יתרון עבור שוכרי משרדים קטנים שיכולים גם ליהנות מהמיקום המנצח בפארק המדע ברחובות, וגם להימנע משכירות של חללים גדולים מדי לצורכי עבודתם, תוך חיסכון אדיר בעלויות. בנוסף לכך, מדובר בהזדמנות גם למשקיעים שיכולים בהשקעה לא גבוהה ליהנות מתשואה פנטסטית משכירות באזור מבוקש, עם כל היתרונות של השקעה במשרדים״.  

פרויקט פרי פלייס הוא פרויקט הדגל של קבוצת אלדד פרי. הקבוצה בנתה ובונה אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ, בין היתר בערים רחובות, בת-ים, לוד, פתח תקווה, רמת גן, מודיעין ועוד. מייסד הקבוצה הוא יזם הנדל”ן אלדד פרי. שיתוף הפעולה ההדוק בין חברות הקבוצה לצד בנייה בסטנדרט גבוהה ומתן מענה מקיף לכלל הצרכים של הלקוח, ממצבים את הקבוצה כשחקנית בולטת בשוק הנדל”ן הישראלי.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.