No Tag To Print

hafakot / Shutterstock

קבלו הצצה לקמפוס מיקרוסופט החדש בהרצליה

ששה מתחמי אוכל, חדר כושר ענקי בגודל 1000 מטר, חדרי יוגה ודירוג סביבתי הגבוה בישראל. מיקרוסופט משיקה בהרצליה קמפוס חדשני, ירוק ונגיש שנבנה בהשקעה של מאות מליוני שקלים.

מיקרוסופט משיקה בהרצליה קמפוס חדשני, ירוק ונגיש – בניין בר קיימא עם הדירוג הסביבתי הגבוה ביותר בישראל. אלפי עובדי מיקרוסופט, אשר חלקם עבדו ברעננה בתחום המכירות, וחלקם במרכז למחקר ופיתוח בהרצליה, צפוים לעבור במהלך השבועות הקרובים (כמובן בהתאם להנחיות) לקמפוס החדש בהרצליה שיאחד את מיקרוסופט ישראל.
מדובר בהשקעה אסטרטגית של מיקרוסופט העולמית בשוק המקומי ובהבעת אמון של החברה בכלכלה המקומית ובטאלנט הישראלי. היקף הפרויקט מוערך במאות מיליוני שקלים. הכרזה זו מגיעה לאחר שבתחילת השנה הכריזה מיקרוסופט על הקמת מרכז דאטה סנטר (חוות שרתים) בישראל.

בניין מיקרוסופט החדש,  קרדיט: עמית גרון

הקמפוס החדש כולל מרכז חדשנות להדגמת טכנולוגיות החברה ללקוחות ושותפים, מרכז למפגשי לקוחות ומעבדות מתקדמות לאנשי הפיתוח.
אם חשבתם שהקמפוס הותאם רק כסביבת עבודה, נספר כי בקמפוס שולבו גם חדרי משחק, מגרש כדורסל וכדורעף, חדר יוגה, חדרי הנקה, חדר כושר בשטח אלף מ"ר, חדרי מוזיקה וגינת כלבים.
לרשות העובדים עומדים גם שירותי דואר, כביסה, חנויות נוחות ועוד. קבוצת "Feed Your Mind" (חיים כהן ו"טעם וצבע") אחראית להסעדה בשישה מתחמי האוכל ושני בתי הקפה, שנותנים מענה לגיוון קולינרי בריא.

מיקרוסופט קרדיט:עמית גורן

במידה והעובדים מעוניינים לעשות קצת כושר בדרך לעבודה או לבית – לרשות העובדים עומדים אופניים רגילים או מתקפלים לטובת נסיעה הביתה ולעבודה.
נזכיר כי לפי הדירוג השנתי של דן אנד ברדסטריט שפורסם בחודש שעבר, נמצא כי חברת מיקרוסופט היא חברת ההייטק שמובילה בראש סקר חברות ההייטק שהכי טוב לעבוד בהם בישראל.

קמפוס מיקרוסופט במספרים, יחסי ציבור מיקרוסופט

המבנה החדש הינו בניין המשרדים הראשון בישראל שזוכה לתקן LEED V4 GOLD פנים וחוץ – דירוג בינלאומי להסמכת מבנים כברי-קיימא וסביבתיים. המבנה חולש על פני שטח של כ-46 אלף מ"ר, הכולל שלושה וחצי דונם גינה ושמונה דונם שטח פתוח. תכנון הבניין נועד לקדם חדשנות, קיימות, נגישות, גיוון והכלה ו-Wellbeing של העובדים.

בהיבט החדשנות – בקמפוס החדש יופעל הגראג' – מעבדת חדשנות שמעודדת יצירתיות בתחומים של אבטחת מידע, מציאות רבודה ובינה מלאכותית. המעבדה כוללת מתחם הפתוח לכל עובדי החברה ובו ציוד טכנולוגי מתקדם, שמאפשר לעובדים ליצור אבי טיפוס למיזמים חדשים וליצירה טכנולוגית. קרן ההשקעות הבינלאומית של מיקרוסופט, M12, תמוקם אף היא בקמפוס.

קיימות – במתחם שולבו טכנולוגיות אקולוגיות ישראליות כמו WaterGen לייצור מים מהלחות באוויר, Wint עם 32 נקודות בדיקה ובקרה לזיהוי נזילות מים,Green-Wall המהווה פלטפורמת גידול צמחייה ו-enVerid פטנט לפילטור אוויר הבניין שחוסך אנרגיה. בקמפוס מותקנים כ-800 מ"ר של תאים פוטו-וולטאים שיספקו חשמל לבניין.

נגישות והכלה – המחשבה על נגישות והכלה באה לידי ביטוי בכל ממד בקמפוס: חניות מונגשות, דלתות אוטומטית בלובי הראשי, וגם המטבחים כוללים דלפקים וכיורים מונמכים ואזורי ישיבה מונגשים.

Wellbeing – עמדות העבודה בבניין מחולקות ל"שכונות", במטרה לחזק את עבודת הצוות ולייצר לעובדים מפגשים עם אנשים מצוותים שונים. אור טבעי, צמחיה וריהוט ארגונומי משולבים במרחבים הפנימיים של הבניין.

מיכל ברוורמן-בלומנשטיק, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח: "הקמת הקמפוס החדשני בהרצליה מהווה השקעה ארוכת טווח של החברה בשוק הישראלי. הבאנו לידי ביטוי בקמפוס את אג'נדת הקיימות של מיקרוסופט בכל פן תכנוני ועיצובי. בנינו את המקום במחשבה הוליסטית על חווית העובדים, והוא נועד לענות על כל צורך שלהם במהלך יום העבודה. החל מתחבורה נוחה, דרך נגישות ושילוב אוכלוסיות מגוונות, ועד ל-wellbeing בתחום המזון, הבריאות והפנאי. לצד הקמפוס, ימשיכו לפעול ולהתרחב מרכזי הפיתוח שלנו בחיפה, נצרת ותל-אביב על מנת להעצים את הנגישות לכלל העובדים ברחבי ישראל".

רונית אטד, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל: "המעבר לקמפוס מביא אתו חוויה חדשה לכלל עובדי מיקרוסופט בישראל ואני שמחה על האיחוד האישי והמקצועי, שיפרה אותנו וימקסם את השירות שאנו נותנים ללקוחותינו ולשותפינו. הקמפוס הינו מרכז טכנולוגי חדשני, שיאפשר לנו להציע ללקוחותינו ולשותפינו את הפתרונות הטובים והמתקדמים, שיובילו אותם להצלחה ועצמאות דיגיטלית. הוא מהווה צעד נוסף בהעמקת הקשר האסטרטגי והמחויבות של מיקרוסופט עם השוק הישראלי. בנוסף, אנו נערכים להשקת ה-Cloud Datacenter Region בישראל, שמתוכננת ל- 2021, שיתמוך בעבודתנו עם ארגונים המעוניינים להאיץ תהליכי חדשנות וטרנספורמציה דיגיטלית תוך מינוף הדאטה שלהם".

It is not Android