מוצרי חשמל ביתיים נועדו להקל על חיינו בשגרה חסרת המעצורים בה אנו חיים. למי יש זמן לשפשף מרצפות, לסחוט תפוזים באופן ידני או לנקות את המטבח בכל רגע פנוי? לקראת חג הפסח הבא עלינו לטובה, הכנו עבורכם רשימה של שלושה מוצרי חשמל שישדרגו לכם את הבית ויגדירו מחדש את המונח "צרכנות נבונה"

 


כמות הפירורים והאבק המצטברת בבתים נורמטיביים לחלוטין, עשויה להדהים כל אחד. על אחת כמה וכמה כשמדובר בבית ובו פעוטות וילדים. המלצה חמה ואוהבת מאתנו היא על שואב אבק מסוג דייסון – שואב אבק ללא כבל, שנטען בתא עגינה המחובר לחשמל.היתרון הבולט ביותר שלו הוא עוצמת השאיבה וגודל פיר השאיבה המתכוונן ועל אף חיי הסוללה הקצרים יחסית, ניתן לעבוד איתו באופן נקודתי בטווח זמן של כ-20-25 דקות בכל פעם.החיסרון הוא חיי סוללה קצרים יחסית. 

הדייסון הוא מתנה מצוינת לתת לחברים, משפחה ולעצמנו לחגים כי הוא מעולה בשימוש יומיומי לטיפול מהיר ובהחלט מקל על הניקיון בכל חלל מגורים. עלות: נע בין 1,000-4,000 ש"ח ברשתות השונות כאשר כל דגם מתמקד בעוצמת ניקוי ושאיבה שונות.


על-מנת שמעבד מזון יהיה שווה את המחיר, עליו להיות נוח לשימוש, עוצמתי ואיכותי כדי  לצלוח עבודה רציפה שכוללת קיצוץ, ערבוב, הקצפה, לישה, טחינה ודחיסה – ללא מאמץ, התחממות יתר או בלאי מהיר וכמובן בהפעלה ידידותית למשתמש.

מעבר מזון איכותי, אשר ישמש אתכם במשך שנים, יענה על הצרכים הללו וכן יהיה נוח לתחזוקה ואחסון הוא לא אחר מאשר המג'ימיקס. עלות: נע בין 1,500-3,500 ש"ח והוא שווה את ההשקעה אם ברצונכם לזכות בעוזר נאמן למטבח.


המילה האחרונה בעולם הבישול ובהחלט צריכות להיכנס בתור מוצר חשמל בסיסי בכל בית הן כירות האינדוקציה. היתרונות הבולטים ביותר הם מהירות החימום של הכירה וכן חימום איזור הכירה בלבד, אלמנט המשפיע על פליטת כמות החום (לעומת גז). מה שגורם למטבח להישאר בטמפרטורה נוחה בזמן הבישול. בטיחות השימוש מפני פליטות גז, שריפות וכוויות וכמובן, ניקוי קל ומהיר.

מדובר בהשקעה כספית לרכישת הכיריים וכן כלי מטבח ובישול נלווים המותאמים לאינדוקציה, אך שווה את המחיר שכן היא מקלה משמעותית על הבישול והבטיחות בסביבת המטבח ומשתלמת יותר בטווח הארוך, כיוון שאין צורך בתשלום חשבון גז גבוה במיוחד עבור משפחות המבשלות לעתים קרובות. עלות: נע בין 500-3,500 ש"ח בהתאם לגודל וסוג הכיריים.

זכרו שפסח קרב ואתו הניקיונות, הבישולים וגם חופש לבלות עם הילדים. אז אם רציתם להתפנק עם מוצר חשמלי יעיל וטוב לבית – זה הזמן 🙂

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.