בשעה 11:52 התקבל דיווח במוקד מד"א על שנדקרה בעפולה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו למרכז הרפואי '' בעיר צעירה כבת 18 כשהיא דקורה בפלג גופה העליון. מהמרכז הרפואי '' נמסר כי אין בשלב זה פרטים מזהים של הצעירה. מצבה מוגדר בשלב זה קשה מאד אך יציב והיא מועברת מחדר הלם ליחידה לטיפול נמרץ, כשהיא סובלת מפגיעות פנימיות. הדוקר נתפס ונוטרל ע"י נוהל מעצר .

זירת הדקירה. צילום: תיעוד מבצעי מד"א

 

מהמשטרה נמסר כי הדוקר, בשנות ה-20 לחייו, אותר במרחק מאות מטרים מזירת הדקירה בזכות עירנותם של אזרחים שדיווחו למוקד ה-100. "לאחר שהחשוד לא נשמע להוראות השוטרים הוא נוטרל על ידי הלוחמים ונעצר", נמסר. "כוחות שהוזעקו למקום זיהו חשוד אשר סירב לעצור והחל להימלט. הכוחות ירו לעברו באזור הרגליים עד שהוא נעצר וברשותו נתפסה סכין". הדוקר פונה גם הוא לבית החולים במצב בינוני כשהוא סובל מחבלות בפלג גופו התחתון.

עוד על פי המשטרה, הצעירה צעדה מספר מטרים והתמוטטה סמוך לבית הקפה '' בעפולה. קודם לכן מסרה המשטרה כי "כל כיווני החקירה נבדקים".

"כשהגענו למקום הייתה המולה גדולה, נערה כבת 18 ישבה על כיסא בכניסה לחנות כשהיא בהכרה וסובלת ממספר פציעות מדממות בפלג גופה העליון", סיפרו הפאראמדיקים של מד"א, שימי פרג'י ונתי לאייני. "הענקנו לה טיפול רפואי ראשוני מציל חיים שכלל עצירת דימומים והיא פונתה במצב בינוני עד קשה לבי"ח העמק הסמוך".

פונה גם הוא לבית החולים. מעצר הדוקר. צילום: ח'טאב נסאר


:עוד באותו נושא