שפטל אמר היום בריאיון ל"לפני כולם", כי הסנגורים הינם "צמד רמאים נכלולי", והוסיף, "אני לא מופתע ממי שתוקע סכין בגב של הלקוח שלו, ועוד מסובב את הסכין בגב". עוד אמר שפטל, כי אלאור אזריה בעצמו אמר לו שהוא "המום" מהריאיון.

שפטל הערב בלפני "לפני כולם" א-ה ב- 18:00

על דבריו של עו"ד כץ כי בעת שהסנגורים ליוו את המשפחה ולא הסכימו להקצין את הקו התקשורתי, "שפטל היה בתכנית שלו ב-103 FM", אמר: "הבל ורעות רוח, הם הפחידו ורימו את המשפחה ללא הרף, למשל אמרו להם שאלאור צפוי לעונש של כשלוש שנים, בה בשעה שהפרקליטות לאחר ההרשעה הציעה לנו עסקה של שנה וחצי". לטענה כי ייתכן והמריבות בתקשורת אינן משרתות את אזריה אמר, "אני הייתי עורך הדין היחיד שהגן עליהם בתקשורת, לאור הרפש השקרי הזה אני אשתוק?".

עו"ד  שפטל, שהצטרף לצוות ההגנה של לוחם כפיר אלאור אזריה, משיב אש לעבר הסנגורים לשעבר, לאחר שתקפו אותו בחריפות בראיון ל'ידיעות אחרונות'. "כשיצאנו מבית הדין ראינו את עו"ד יורם שפטל נאחז בקרנות המזבח, או יותר נכון – בקרנות המיקרופון. הכתבים אמרו שאולי יתנו לדבר למי שניהל את התיק במשך שנה – ואז התחילו התבטאויות 'צמאים לדם'. רצינו לקבור את עצמנו", אמרו עורכי הדין אילן כץ ואייל בסרגליק.

 

היום (ה') נקבע הרכב השופטים שידון בערעור במשפט הלוחם

בית הדין לערעורים צפוי להודיע לעו"ד שפטל האם הוא מקבל את הערעור שהוגש בשבוע שעבר על ההחלטה להגיש ערעור בהחמרה לעונש. שפטל טען בבקשת הערעור כי יש בידו ראיה חדשה אותה הוא מבקש להציג ובה נטען כי עורכי הדין של אלאור אויימו על ידי הפצ"ר תא"ל שרון אפק כי אם הם לא יגישו ערעור על הכרעת הדין – צה"ל לא יגיש ערעור על גזר הדין. דבר שאישרו עורכי הדין הבוקר בראיון ל'ידיעות אחרונות'. במידה והרכב השופטים יקבל את בקשת הגשת הראיה, הוא צפוי לזמן דיון בשבועיים הקרובים.

לפני כולם

לפני כולם