מעוניינים להיות לבד לכמה שעות, לא להוציא הרבה כסף, אבל עדיין לבלות ברמה הגבוהה ביותר? צימרים להשכרה זה מה שאתם צריכים. מצד אחד, ניקיון, עיצוב ואווירה ברמה גבוהה, מצד שני מחיר ידידותי, וקרבה לבית. מה עוד אפשר לבקש? לא יודעים במה מדובר? ננסה להסביר לכם את כל האפשרויות העומדות בפניכם בטקסט זה. הישארו איתנו.

מעוניינים בצימרים להשכרה באיכות גבוהה? לחצו כאן: https://www.lefi.co.il/

צילום: ביקתפוז וקלמנטינה, גליל המערבי, לימן

 

צימרים להשכרה – מה זה

צימרים להשכרה למספר שעות הם פתרון מעולה, שמסייע לכל מי שרוצה להיפגש עם בן / בת הזוג שלהם, בלי לקרוע את הכיס, בלי לנסוע רחוק, בלי להיכנס להוצאות או סיכונים מיותרים, וגם בלי לרדת באיכות. אם פעם האפשרות היחידה הייתה לנסוע למלון או לצימר, היום אפשר להסתפק אף בפחות שעות, דבר שיוזיל משמעותית את החופשה, אך לא יוריד באיכותה. החדרים הללו פזורים בכול הארץ, בעיצובים יפים, הקפדה יתרה על פרטים, והכי חשוב: מחיר ידידותי.

בעבור מי מתאימים צימרים להשכרה

חדרים לפי שעה מתאימים בעיקר לזוגות, שרוצים ספונטניות ושקט. הם מעוניינים לנסוע לכמה שעות לבד, בלי הילדים, בלי ההורים, בלי מחויבות, ובלי סיכונים. צימרים אלו לרוב מתאימים לזוגות הבאים: זוגות צעירים, כמו חיילים או סטודנטים, שאין להם כסף לנסוע להרבה זמן. זוגות צעירים עם ילדים שלא יכולים להתרחק ליותר מכמה שעות, בגלל מחויבויות בעבודה או בבית הספר, אבל לא רוצים לוותר על הנסיעה. זוגות שיכולים להיפגש רק לכמה שעות.

איפה כדאי לשכור צימרים

השיקול בבחירת המיקום הוא מגוון מאד. בכלליות, המחיר עולה ככל שנשארים במרכז הארץ, תל אביב יקרה בהרבה מהצפון או הדרום. אז השיקול אם להתרחק או להישאר קרובים הוא מצד אחד המחיר, מצד אחר אולי תעדיפו להישאר קרוב ולחזור מהר לילדים. בנוסף, תלוי גם באווירה שאתם מעוניינים בה. יתכן ואווירה עירונית עושה לכם את זה.

כמה עולים צימרים ומה הם כוללים

הם כוללים לרוב מיטה איכותית, מקלחת, כל ציוד ההיגיינה והרחצה, נעלי בית, טלוויזיה ולפעמים גם שתייה ואוכל. המחירים משתנים, בעיקר על בסיס מיקום, ועל בסיס אמצע או סוף השבוע / חגים. בממוצע, במרכז, חדר עולה כ-200 שקלים לשעה. יש יותר יקרים, יש יותר זולים, הכול תלוי בחיפוש שתעשו כדי למצוא את החדר המושלם בעבורכם.

איך האתר שלנו יכול לסייע לכם למצוא צימרים איכותיים לפי שעה

האתר שלנו הוקם בדיוק כדי לסייע לכם הזוגות הצעירים שמעוניינים בבילוי קצר, איכותי ולא יקר, בלי לרדת ברמה ובניקיון. אם אתם מעוניינים בחדרים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר בארץ, בפריסה ארצית, הגעתם לאתר הנכון. תוכלו להתרשם ממידע, מתמונות ומיצירת קשר ידידותית וקלה עם בעלי החדר. אצלנו באתר החדרים ברמה גבוהה בלבד, ויש גם מבצעים!

 
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20